Çağrı Merkezi Personel Alım İlanları 2016

Çağrı Merkezi personellerine 2016/1 KPSS Merkezi Atama kapsamında Büro Yönetimi ile ortak kadro şeklinde toplam 300 personel alım ilanı verildi.

Çağrı Merkezi Personel Alım İlanları 2016
Çağrı Merkezi mezunlarının önü son birkaç senedir açılmış olarak gözükmektedir. Devlet Kurumları ve Özel Kuruluşlarda istihdam eden Çağrı Merkezi personellerine verilen rağbet çıkan kanun yasaları ile her geçen sene artmaktadır.

Bundan önceki zamanlarda firmaların 444'lü numalarda çalışan personel sayısını az tutması pek çok şikayetin yapılmasına sebebiyet vermiş ve telefonların geç açılması şikayetlerin mağduriyete dönüşmesine sebep olmuştur.

Çıkan kanun yasaları ile birlikte artık pek çok firma kendi bünyesinde daha fazla personel çalıştırmaya başladı. 2016 yılının ilk ataması olacak olan Kamu Personeli Seçme Sınavı 2016/1 Merkezi Atama kapsamında Çağrı Merkezi personelleri alınacak ancak personelleri üzen bir haber var.

Çağrı Merkezi Personelleri Mağdur Olacak

Çağrı Merkezi personelleri açılacak olan kadrolara başvurmak için gün sayarken kötü bir haber geldi. Çünkü verilmiş olan kontenjanlara Çağrı Merkezi ile Büro Yönetimi mezunları beraber başvuracak. Büro Yönetimi mezunları oldukça şanslı çünkü 3179 kodu ile başvuru yapılacak pozisyon yeterli seviyede mevcut fakat Çağrı Merkezi mezunları sadece 3499 kodu ile 112 Çağrı Merkezine başvuru yapabiliyor. Üstelik 112 Çağrı Merkezine Büro Yönetimi de başvuru yapabiliyor.

Yani uzun süredir Çağrı Merkezinin önü açıldı derken 2016 yılının ilk atamasında adayların oldukça mağdur olduğu belirtilmektedir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
dilara
dilara - 4 yıl Önce

ortak kadro verilerek magdur edildik ortsk kadro istemiyoruz!

Volkan
Volkan - 4 yıl Önce

Adı üstünde çağrı merkezi!!!!kadromuzu paylaşmak istemiyoruz ...

Leyla
Leyla - 4 yıl Önce

ben de bu ise girmek istiyorum baya ugrastim ama giris yapamadim lutfen bana yardimci olurmusunuz

ANKARALI
ANKARALI - 4 yıl Önce

ÇAĞRI MERKEZİ HİZMETLERİ BÖLÜMÜNÜ BİTİREN BİRİ OLARAK HAKKIMIZI İSTİYORUZ.

Ömer
Ömer - 4 yıl Önce

Biz bir çok kadro için 5 nitelik kodu kullanırken Çağrı adı altına alt bölümümüz olarak açılan bölüm sadece bir kod kullanarak bizim kadroların % 70'e yakınını ele geçirdi Kasım atamalarında şimdi mağdur olan kim size soruyorum. Düşük puanlarla tek kod kullanıyoruz deyip 200-300 kadro alan çağrıcılar mı 5 nitelik koduyla zar zor 100 kadro alan bürocular mı ? Bize mağdur rolünü oynamasınlar. Hak olan ortak kod kullanılması 2016 KPSS'ye hazırlanıp alt bölümümüz olan Çağrı Merkezi arkadaşlarda bu kadro mücadelesinde bize katılır.

Muhammet
Muhammet - 4 yıl Önce

Ortak kadro istemiyoruz duyun sesimizi

Ela
Ela - 4 yıl Önce

Burocular bir kac secim hakkina sahipken cagri bolumu mezunlari sadece 112lere ortak bi sekilde secim hakkina sahip soruyorum size bu mu adalet bi de sanki burocularin hakki yeniyomus gb konusulmamali kendinizi cagri bolumu mezunlarinin yerine koyun arkadaslar o zman anlarsiniz olayi ancak.

Bürocu
Bürocu - 4 yıl Önce

300 kadro her iki bölüme verilmiş farkındaysaniz. Puanı yüksek olan atanacak. Daha öncede bu kadrolar büro yönetimine veriliyordu zaten.mağduriyet 69 puanlamı oluyor. Bunu neden dile getirmemissiniz