Burdur İli İçin Zabıta Memuru ve İtfaiye Eri Alımı Yapılıyor! En Az Lise

Burdur Söğüt Belediye Başkanlığı kendi bünyelerinde görev yapmak üzere en az lise mezunu zabıta memuru ve itfaiye eri alımı yapıyor. Peki detaylar nedir?

Burdur İli İçin Zabıta Memuru ve İtfaiye Eri Alımı Yapılıyor! En Az Lise

Ülkemizin dört bir yanında bulunan belediye başkanlıkları açık olduğunu tespit ettikleri kadrolar için memur ve personel alımı gerçekleştirmekte olup bu atamaları Devlet Personel Başkanlığı ya da Türkiye İş Kurumu üzerinden kamuoyuna duyurmaktadır.

Geçtiğimiz günlerde Burdur Söğüt Belediye Başkanlığı hazırlanan ilan kamuoyuna duyuruldu. Buna göre Burdur Söğüt Belediye Başkanlığı zabıta memuru ve itfaiye eri alımı yapıyor. Peki bu kadrolar için başvuru tarihleri nedir, adaylar ne zamana kadar başvuru yapabilir? Tüm detayları paylaşıyoruz.

ARANAN ŞARTLAR NEDİR?

Burdur Söğüt Belediye Başkanlığı zabıta memuru kadrosu için Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, KPSS'den 60 ile üzerinde puan almış olmak, lise mezunu olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olmak sicili uygun olmak, askerliğini yapmış ya da tecil ettirmiş olmak, erkek adaylar için 167 cm ile üzerinde ve kadın adaylar için 160 ile üzerinde boya sahip olmak şartları aranmaktadır. İtfaiye eri alımında da aynı şartlar var sadece adayın ön lisans mezunu olması ve önlisans KPSS'sinden 60 ile üzerinde puan almış olması gerekmektedir. Peki nasıl başvuru yapılır?

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Burdur Söğüt Belediye Başkanlığı lise mezunu zabıta memuru ve ön lisans mezunu itfaiye eri alımı gerçekleştirmektedir. Başvurular 1 Haziran ile 4 Haziran 2018 tarihleri arasında Burdur Söğüt Belediye Başkanlığına şahsen yapılması gerekmektedir.

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2018, 23:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Akın
Ahmet Akın - 4 yıl Önce

Şahsen başvuruymuş oraya gidebilecek durumu olan var olmıyan var bi umut başvuru yapmak istiyorum ama nasıl yapayım şimdi böyle saçmalıkmı olur

Emre
Emre - 4 yıl Önce

Üniversite 1. Sınıf öğrencisiyim Zabıta alımı için başvuru yapabilir miyim ?

Ayşe
Ayşe - 4 yıl Önce

Ikamet sarti kesin var mi

hasan
hasan - 4 yıl Önce

ikamet şartı olmasada zaten almıyorlar orada olmayanı boşa uğraşmaya gerek yok 1 kişi bellidir zaten her türlü elerler. mülakat sonuçta

furkan
furkan - 4 yıl Önce

kadro sayısı belirtilmemiş neye göre güvenip gidicez?

Isimsiz
Isimsiz - 4 yıl Önce

Belediye ye basvuru yapabilmeniz icin 6 ay orada ikamet ediyor olmaniz lazim arkadslar. Sartlarda buda var malesef

hasan
hasan - 4 yıl Önce

admin ilana başvuru için şahsen burdu söğüt belediyesine mi gitmek gerekiyor? ayrıca, zabıta ilanı için önlisans mezunları başvurabiliyormu vede yaş ve kilo bilgisi nedir, çok teşekkürler hizmetiniz için varolun.

Yasemin
Yasemin - 4 yıl Önce

Kesinmi ikamet bir de baska sart varmi basvuruya giderken istenilecek belgeler ne