BOTAŞ 186 Kadrolu Personel Alım İlanı Yayımladı! (Teknisyen, Sağlık Memuru, Büro Görevlisi, Operatör ve Fazlası)

BOTAŞ Devlet Personel Başkanlığı web adresi üzerinden yayımladığı ilanla bünyesine 186 kadrolu personel alımı gerçekleştirecektir. Yayımlanan ilana başvuru detayları haberimizde...

BOTAŞ 186 Kadrolu Personel Alım İlanı Yayımladı! (Teknisyen, Sağlık Memuru, Büro Görevlisi, Operatör ve Fazlası)

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) üzerinde BOTAŞ' a yönelik bir ilan yayımlandı. Bu ilanda BOTAŞ bünyesine 186 kadrolu personel alımı yapılacağı ifade edildi. BOTAŞ bünyesinde görev almak isteyecek ziyaretçilerimiz için bilinmesi gereken detayları, başvuru adreslerini ve ilan edilen kadroları paylaşmaya çalışacağız. Yayımlanan ilana başvuru yapmak isteyen kişilerin, ilanda belirtilen bölümlerden mezun olması, kamu haklarından mahrum olmaması, sağlık problemi bulunmaması, belirtilen başvuru tarihleri arasında başvurularını yapması, kamu zararına faaliyette yer almamış olması, güvenlik soruşturması ve arşiv kaydı bulunmaması, takım çalışmasına yatkın olması, mesai saatlerine özen gösterebilecek olması, muhakeme ve temsil yeteneği güçlü olması, mesleki bilgi sahibi olması, kendisine verilecek görevleri zamanında yerine getirebilecek olması, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmaması ya da en az iki yıl süreyle tecil ettirmiş olması, kamudaki bir görevinden disiplinsizlik suçu nedeniyle uzaklaştırılmamış olması şeklinde özetlenebilmektedir. Yürütülecek olan alımlar önlisans ve lisans düzeyleri üzerinden gerçekleştirilecektir. Yayımlanan ilanlara başvurular İŞKUR üzerinden yapılacaktır.

BOTAŞ 186 Kadrolu Personel Alımı Kadroları

BOTAŞ yayımladığı personel alımı için kadroları; Dispeçer, Mühendis, Teknisyen, Uzman Yardımcısı, Sağlık Memuru, Büro Görevlisi, Avukat, Operatör kadrolarına yönelik olarak ilan etmiştir. Bu kadrolara toplamda 186 kişilik bir kadrolu personel alımı yapılacaktır. Yayımlanan botaş personel alımı için adayların başvurularını İŞKUR üzerinden yapmaları gerekmektedir. İlanlar, 31.12.2018-04.01.2019 Tarihleri ArasındaTürkiye İş Kurumunun //esube.iskur.gov.tr/Istihdam/JobsOnAir.aspx İnternet Adresinde Yayımlanacaktır.

Kılavuza ulaşmak için tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2018, 23:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ulku
Ulku - 3 yıl Önce

İkametgah şartı varmi

Can
Can - 3 yıl Önce

Ben Gaz ve Tesisatı Mezunuyum başvuru yapabiliyormuyuz.

ömer çelebi
ömer çelebi - 3 yıl Önce

önlisans makine mezunuyum 2016 kpss p94 var başvuru yapabilirmiyim

ömer
ömer - 3 yıl Önce

yıllardır yayınlanan ilanlarda alım şartında Bilgisayar Tek. Pro. mezun alımı göremedim, göremiyorumda. 2003 te melek lisesi kat sayısı kalkacak ösymden istediğimiz bölüme başruvabileceksiniz dediler, 2007 de mezun oldum, kat sayı kalkmadığı için istediğim bölüme gidemedim. MYOdan devam edebildim. ağustosda askerden geldim, 2 aylık sürecte kpss ye calıştım kpss93'den 69,704 puan aldım. açıktan kamu memur alımları en aşşağı 70 puan istiyor. etrafa yüzümü gösteremez oldum. inşAllah polislik alımlarında yada açıktan diğer alımlarda 70 puan düşmez de hayatımızda geride bıraktığım bir üzücü hayal kırıklığı yaşadığım bi anım daha olur..

Orhan
Orhan - 3 yıl Önce

Elektrik tesisat

Orhan
Orhan - 3 yıl Önce

Elektrik tesisat ustasi

SIRADAKİ HABER