Borsa İstanbul Memur Personel Alımı

Borsa İstanbul Memur Personel Alımı

Borsa İstanbul Memur Personel Alımı

Borsa İstanbul Memur Personel Alımı

Borsa İstanbul farklı pozisyonlarda bünyesine dahil etmek üzere Memur Personel alımları yapıyor. Borsa İstanbul Boşta bulunan kadroları, Uzman yardımcısı, Yazılım Kalite uzman yardımcısı, İş Analizi Uzman Yardımcısı, BT Güvenlik Uzman Yardımcısı, Uygulama İşletim Uzman Yardımcısı, BT Güvenlik Uzmanı, Uygulama işletim Görevlisi , olarak uzman yardımcıları alacaktır.

Borsa İstanbul Düzenlediği sınav ile Memur Personellerini belireyeceklerdir. başvurular 02 Ocak 2015 Tarihinde sona erecektir. Alt kısımda verilmiş olan tablodaki linklere tıklayarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. Uzman Yardımcısı İlan Metni Sınav ve Başvuru Kılavuzu Yazılım Kalite Uzman Yardımcısı İlan Metni Sınav ve Başvuru Kılavuzu İş Analizi Uzman Yardımcısı İlan Metni Sınav ve Başvuru Kılavuzu BT Güvenlik Uzman Yardımcısı İlan Metni Sınav ve Başvuru Kılavuzu Uygulama İşletim Uzman Yardımcısı İlan Metni Sınav ve Başvuru Kılavuzu BT Güvenlik Uzmanı İlan Metni Sınav ve Başvuru Kılavuzu Uygulama İşletim Görevlisi İlan Metni Sınav ve Başvuru Kılavuzu

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE