Bin 600 (1600) Nüfus Memuru Alımı Yapılacak!

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere bin 600 (1.600) nüfus memuru alımı yapacak. Peki detaylar nedir?

Bin 600 (1600) Nüfus Memuru Alımı Yapılacak!

İçişleri Bakanlığı bünyesinde bulunmakta olan Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü bilindiği üzere ihtiyacının olduğunu tespit ettiği pozisyonlar için memur ve personel alımı gerçekleştirmekte olup ilgili ilanlar kurum tarafından hazırlanarak duyurulmaktadır.

Buna göre geçtiğimiz haftalarda Resmi Gazete aracılığı ile yayımlanan duyuruda Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğüne bin 600 memur alımı için iznin verildiği ve alımın hangi pozisyonlar için yapılacağı duyurulmuştu. Adaylar İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü bin 600 memur alımı ilanının yayımlanmasını bekliyor. Peki pozisyonlar nelerdir ve alımlar ne zaman yapılacak?

HANGİ POZİSYONLARA ALIMLAR YAPILACAK?

Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni bin 500 kişi, daire Başkanı iki kişi, şube müdürü 6 kişi, avukat 6 kişi,mühendis 10 kişi, tekniker 6 kişi, teknisyen 70 kişi olmak üzere Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünün ilgili kadrolar için toplam bin 600 kişilik nüfus memuru alımı yapması beklenmektedir. Peki alım detayları nedir, ilanlar ne zaman yayımlanacak.

ALIM DETAYLARI NELERDİR?

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü yukarıda verilmiş olan kadrolar için toplam bin 600 memur alımı gerçekleştirecektir. Buna göre alımların ne zaman gerçekleştirileceği henüz bilinmiyor ve 2018 yılı nüfus memuru alımı yapılıp, yapılmayacağı konusunda da bir bilgi yok. Ancak Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğüne bin 600 kişilik memur alımı için izin verildiği ve alımlarında en yakın tarih de yapılacağı tahmin edilmektedir.

Memur İlanı Yayımlandığında Haberdar Olmak İster Misiniz?
Anlık Bildirim: 
Mobil Uygulamamızı Buradan İndirebilirsiniz

İŞİN OLSA - ÖZEL HABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gül
Gül - 5 yıl Önce

Hep alım olacak deniliyor ama bir türlü alım olmadı ha bugün ha yarın derken aylar geçti ses yok seda yok .. Yeter artık gençler iş beğenmiyor değil geçinemiyor gençleri anlayan yok üniversite okuyan boşta bizleri anlayan yok

HAMDİ KARATAŞ
HAMDİ KARATAŞ - 5 yıl Önce

Bilgisayar Uygulamalı Ekonomi Bölümü Mezunları da baş vurabilecekmi.

Mar
Mar - 5 yıl Önce

Zihniyet bu işte lan bırakın artık insanlar in akliyla oynamayı hep ayni haberi döndürüp yayinlamayin

Hasan
Hasan - 5 yıl Önce

Illa bur torpilimiz mi olucak yeter artik kac kere basvuru yaptim olmadi

Konya
Konya - 5 yıl Önce

Aylardır alacaksınız aynı reklamları sürekli yapıyorsunuz dalgamı geçiyorsunuz bu milletle atama bekleyen bir sürü genç var duygularıyla oynamak ne haddinize.!

Yusuf
Yusuf - 5 yıl Önce

Aylardır alacaksınız

yasmin
yasmin - 5 yıl Önce

Peki ne zaman gelecek bu ilanlar kimi merkezi atama ile diyor.kimi açıktan mülakatla diyor hangisi doğru yani lütfen çıksın şu ilan artik

İnandık Diyelim
İnandık Diyelim - 5 yıl Önce

Nufüs müdürlüğü , pttye ve adliye için 1000 üzerinde alım yapılacak dendi aradan akç au geçti