Bin 207 En Az İlköğretim Mezunu Büro Memuru Alınıyor!

Türkiye İş Kurumunun resmi internet sitesinden yayımlanan ilanlara göre Türkiye geneli en az ilköğretim mezunu toplam bin 207 büro memuru alımı yapılıyor.

Bin 207 En Az İlköğretim Mezunu Büro Memuru Alınıyor!

Ülkemizde hizmet göstermekte olan çok sayıda firma açık pozisyonları için personel alımları gerçekleştirmektedir. Bilindiği üzere bu personel alımı ilanları firmaların resmi internet siteleri ya da İŞKUR aracılığı ile kamuoyuna duyurularak başvurular kabul edilmektedir.

İŞKUR'da en çok rağbet gören kadrolar arasında yer alan büro memuru pozisyonuna bakıldığında Türkiye geneli en az ilköğretim mezunu toplam bin 207 personel alımının yapıldığı görülmektedir. Peki ilan detayları nedir, alım yapan firmalar hangileridir?

İLAN DETAYLARI

Alım Yapacak Firmalar: Özel Sektör Kuruluşları / Daimi
Alınacak Personel Sayısı:Bin 395
Alınacak Pozisyon: Büro Memuru
En Az Mezuniyet: İlköğretim

ALIM YAPACAK FİRMALAR

Türkiye geneli en az ilköğretim mezunu bin 395 büro memuru alımı yapılıyor. Peki alım yapacak olan firmalar hangileridir?

AK KARDEŞLER İNŞAAT
DENEYSAN EĞİTİM CİHAZLARI
TEDARİK LOJİSTİK VE TAŞIMACILIK
KUZ MADENCİLİK NAKLİYAT
ORGANİK GRUP YATIRIM DANIŞMANLIĞI
DENİZLİ MİNİK YILDIZLAR
CENKPA DAYANIKLI TÜKETİM
AKARTEKS

BAŞVURULAR

Yukarıda büro memuru kadrosu için personel alımı yapan firmaların bazıları verilmiş olup yüzlerce farklı firma büro memuru kadrosu için personel alımı yapmaktadır. Türkiye geneli toplam bin 207 kişilik personel ataması yapılıyor. Peki başvurular nasıl yapılacak. Buna göre adayların aşağıdaki linki takip ederek müracaatlarını yapması gerekmektedir.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=2267
TÜM İLANLARI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2017, 23:00
YORUM EKLE