BDDK 100 Memur Personel Alımı Yapıyor

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 100 memur personel alımı yapıyor.

BDDK 100 Memur Personel Alımı Yapıyor
Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu açık pozisyonlar için memur personel alımı yapmaya devam ediyor. Bilindiği gibi geçtiğimiz haftalarda Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile kamuoyuna duyurulan bildiri ile Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumunun kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 100 memur personel alımı yapacağı duyurulmuştu.

Alım ilanının yayımlanması ile başvurular hemen başlamamış ve başvuruların 27 Şubat 2017'de başlayarak 10 Mart 2017 tarihinde sona ereceği duyurulmuştu. Buna göre Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu alım yaptığı 100 memur personel ilanı için müracaatlar devam ediyor.

HANGİ POZİSYONLAR İÇİN ALIM YAPILACAK

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından hazırlanan ve kamuoyuna duyurulan bildiri ile kurumun açık pozisyonlar için toplam 100 memur personel alımı yapacağı öğrenildi. Peki hangi pozisyonlar için kaç memur personel alımı yapılıyor.

Bankalar Yeminli Murakıp Yardımcısı - 45 Personel
Bankacılık Uzman Yardımcısı - 45 Personel
Destek Hizmeti - 10 Personel

Yukarıda belirtilmiş olan üç farklı pozisyon için Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu toplam 100 memur personel alımı yapacak.

KİMLER MÜRACAAT EDEBİLİR

Türk vatandaşı olmak
Kamu haklarından mahrum bulunmamak
Askerlik durumu itibarıyla
Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak
Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırmasında kamu hizmetine atanmasına engel bir durumu bulunmamak
01/01/2017 tarihi itibarıyla 35 yaşını doldurmamış olmak
KPSS'den 70 ve üzeri puan almış olmak

Yukarıda belirtilmiş olan niteliklere sahip olan adaylar 27/02/2017 tarihi saat 14.00'da başlayıp, 10/03/2017 tarihi saat 16.00'a kadar BDDK'nın resmi internet sitesi aracılığı ile müracaat edebilir.

 Buraya Tıklayarak Resmi Bildiriye Ulaşabilirsiniz

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE