Bakan Müjdeyi Verdi! Tarım Bakanlığına 10 Bin 551 Memur Alımı!

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığına personel alımı yapılacak. Bakan Ahmet Eşref FAKIBABA 10 bin 551 personel alımı müjdesini milyonlarca memur adayına duyurdu.

Bakan Müjdeyi Verdi! Tarım Bakanlığına 10 Bin 551 Memur Alımı!

Kamu Personeli olmak isteyen milyonlarca aday memur alımları için gelecek açıklamalara odaklandı. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının personel ihtiyacının giderilmesi için Bakan FAKIBABA yeni bir açıklama yaptı. Ayrıca hangi kadrolarda alım yapılacağı da belli oldu

TARIM BAKANLIĞINA MEMUR ALIMI

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref FAKIBABA, Balıkesir Bigadiç ilçesinde bir takım etkinliklere katıldı. Hayvancılık ile uğraşan çiftçiler ile esnafı yerinde ziyaret eden Bakan, tarımda eğitim konusunda da önemli değerlendirmeler yaptı.

HANGİ KADROLARDA ALIM OLACAK?

Tarım Bakanlığına yapılacak alımlar için gerekli izinlerin alınması için yazışmaların yapıldığını aktaran Bakan FAKIBABA, “ Ziraat Mühendisi, Veteriner Hekim, Gıda Mühendisleri istihdamı için 9 Şubat'ta 10 bin 551 kişinin Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ailesine katılmasına yönelik gerekli kuruluşlara yazılarımızı yazdık. Bir şey söylüyorsam doğrudur" dedi.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığına Veteriner, Ziraat Mühendisi ve Gıda Mühendisi olmak üzere toplamda 10 bin 551 memur alımına ilişkin yeni gelişmeler için mobil uygulamamızı indirebilirsiniz.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
onur
onur - 2 yıl Önce

sayın bakanım gıda teknolojisi ziraat teknolojisi vb . gibi bölümleri kapatın 2009 da mezun olduk kpss den 85 aldık kendi bölümümüze atanamıyoruz üstelik devlete 6 bın lirada öğrenim kredisi borçlandık şunu başka bir ülkede söylesen oturup ağlarlar okumuş bide üste borçlanmış oto yıkama dükkanın da çalışıyor diye yazık Allah nazarında hakkım varsa helal etmiyorum ben bunların sorumlusu kimse bzim ne dayımız ne amcamız var ankarada ne de bir partıye uyeyız tüm sıkıntı bu zaten

Dilan
Dilan - 2 yıl Önce

Acaba gıda teknikerliği bölümünü açıp da okumamazı sağlayanlar neden okul bitince bu çocuklar nolcak diye düşünmediler marketlerde çalışırız biz sayın ismet yılmaz bu gençler hayal kurmasın

ahmet
ahmet - 2 yıl Önce

bu alım kpss den sonra olsun

Mağdur ziraat teknikeri
Mağdur ziraat teknikeri - 2 yıl Önce

Lütfen Allah rızası için ziraat teknikeri alımıda yapılsın neden bizim sesimizi duyan yok madem alım yok neden okuyoruz kapatın o zaman bu iki yıllık bölümleri yazık günah değilmi bu kadar gence.

X- MEN
X- MEN - 2 yıl Önce

Teknikerleri ne olacak acaba

Kemal
Kemal - 2 yıl Önce

Laboratuvar ci neden yok kaç yıldır bekliyoruz

Hatice Işıldak
Hatice Işıldak - 2 yıl Önce

Gıda teknikeri de alınsın lütfen kaç yıldır bekliyoruz

veteriner sağlık teknikerinin isyanı
veteriner sağlık teknikerinin isyanı - 2 yıl Önce

bu ülkede sadece veteriner ve mühendis yaşamıyor;bu ülkede tekniker ve teknisyenler de var lütfen buradan tarım bakanlığına sesleniyorum evimize ekmek götürmek istiyoruz işe ihtiyacımız var;bizlerin de çocukları var, bizler de bu ülkenin vatandaşıyız.Nasıl hekime ve mühendise ihtiyaç varsa biz teknikerlere de ihtiyaç var.her meslekten eşit sayıda alınmasını rica ediyoruz LÜTFEN !!!!!!!!!! DUYUN SESİMİZİ !!!!!!!