Artuklu Üniversitesi Sözleşmeli Personel İlanı Yayımlandı! En Az Önlisans Mezunu

Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörlüğü aracılığı ile hazırlanan ilan kamuoyuna duyuruldu. Mardin Artuklu Üniversitesi sözleşmeli 5 personel alacak.

Artuklu Üniversitesi Sözleşmeli Personel İlanı Yayımlandı! En Az Önlisans Mezunu
Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sitesinde yer almakta olan duyuru ile Mardin Artuklu Üniversitesinin sözleşmeli personel alımı ilanı kamuoyuna duyuruldu. Buna göre Mardin Artuklu Üniversitesi 5 farklı pozisyon için toplam 5 kişilik personel alımı gerçekleştirecek.

İlan Mardin Artuklu Üniversitesi tarafından hazırlanmış olup kamuoyuna Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile 24 Nisan 2017 tarihinde duyurulmuştu. Buna göre 5 kişilik sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilmesi planlanmaktadır. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak ve detaylar nedir?

DETAYLAR

Alım Yapacak Üniversite: Mardin Artuklu Üniversitesi
Alınacak Personel Sayısı: 5
Farklı Pozisyon: 5
En Az Mezuniyet: Önlisans
Son Başvuru: 8 Mayıs

HANGİ POZİSYONLAR İÇİN ALIM YAPILACAK


Mardin Artuklu Üniversitesi 5 sözleşmeli personel alacak peki hangi pozisyonlar için personel alımı yapılacak.
Mühendis 2 Personel
Programcı - 1 Personel
Büro Memuru - 2 Personel
Yukarıda yer almakta olan pozisyonlar için personel alımı yapılacak olup adayların pozisyonlar için aranan ayrı ayrı şartlara sahip olması gerekmektedir. Peki nasıl başvuru yapılır.

BAŞVURU DETAYLARI

Mardin Artuklu Üniversitesinin 5 kişilik sözleşmeli personel alımı ilanına müracaat edecek olan adayların 8 Mayıs 2017 tarihine kadar Mardin Artuklu Üniversitesine şahsen başvurularını gerçekleştirmesi gerekmektedir. Posta yolu ile yapılacak olan başvurular geçersiz sayılacaktır.

https://goo.gl/kFeqm6
DİĞER İLANLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2017, 00:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER