Ankara Üniversitesi 66 Memur Alımı Yapıyor! Detaylar Nedir?

Ankara Üniversitesi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 66 kişilik sözleşmeli personel, memur alımı yapıyor. Peki detaylar nedir?

Ankara Üniversitesi 66 Memur Alımı Yapıyor! Detaylar Nedir?

Ülkemizde faaliyet göstermekte olan üniversiteler kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere memur ve personel alımları gerçekleştirmektedir. Ankara Üniversitesi tarafından yeni yayımlanan ilana göre üniversitenin açık pozisyonları için memur alımı yapacağı öğrenildi.

Ankara Üniversitesi sözleşmeli personel, memur alımı ilanı Üniversitenin Rektörlüğü tarafından hazırlanmış olup ilan kamuoyuna Devlet Personel Başkanlığının duyurular bölümü aracılığı ile yayımlandı. Buna göre Ankara Üniversitesi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere toplam 66 kişilik sözleşmeli personel alımı yapacaktır. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak ve detaylar nedir.

İLAN DETAYLARI

Alım Yapacak Üniversite: Ankara Üniversitesi
Pozisyon: Hemşire
Alınacak Personel: 66

ARANACAK ŞATLAR

Ankara Üniversitesi hemşire kadrosu için toplam 66 kişilik personel alımı yapmaktadır. Peki aranacak şartlar nedir.

1) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşımak.
2) 2016 KPSS (B) gurubu sınavına girmiş olmak.
3) Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.
4) Gerçeğe aykırı belge verenler ya da beyanda bulunanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Atamaları yapılmış ise atamaları iptal edilecektir. Kurumumuzca kendilerine bir ücret ödenmiş ise bu ücret yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir.
5) Lisans düzeyinde eğitim veren Hemşirelik bölümünden mezun olmak,
6) 01.01.1987 ve sonrası doğumlu olmak.

Yukarıda alım yapılacak olan hemşire kadrosu için aranacak şartlar verilmiş olup adayların başvurularını 30 Kasım 2017 tarihine kadar Ankara Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen yapması gerekmektedir.

TÜM İLANLARI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

YORUM EKLE