Anadolu Üniversitesine 15 Bin TL Maaş İle Kamu Personeli Alımları Yapılacak

Anadolu Üniversitesi 10-15 bin TL maaş aralığı ile personel alımı yapacağını duyurdu.Personellerin bilişim kadrosunda çalışacağı da verilen bilgiler arasındaydı. Peki kaç personel alımı olacak? Hangi şartların sağlanması gerekiyor? Haberimizin devamında detayları bulabilirsiniz.

Anadolu Üniversitesine 15 Bin TL Maaş İle Kamu Personeli Alımları Yapılacak

Geçtiğimiz günlerde Anadolu Üniversitesi tarafından yapılan açıklama göre bilişim kadrosunda çalışmak üzere 9 personel alımı yapılacağı bilgilerine yer verildi. Alınan personellerin 10-15 bin tl aylık maaş ile çalışacağıda verilen bilgiler arasındaydı. Peki başvuruda bulunmak isteyen adayların hangi şartları yerine getirmesi gerekiyor?

İŞTE ARANAN ŞARTLAR

Bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olmak veya bunlara denk YÖK tarafından onaylanmış yurt dışı okullarından mezun olmak, 657 sayılı kanunun 48. maddesinin koşullarını sağlıyor olmak, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ve istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden veya bunlara denk YÖK tarafından onaylanmış yurt dışı okullarından mezun olmak, (burda belirtilen bölümlerden mezun olup başvuruda bulunacak olan adaylar brüt ücretin 2 katı olan pozisyonlar için başvuruda bulunabilecek) yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda ya da büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda tavan ücretin 2 katını geçmeyecek şekilde en az 3 yıllık, diğerleri için en az 5 yıllık mesleki tecrübeye sahip olmak, güncel proglamlama dillerinden en az iki tanesine sahip olduğunu gösterecek belgeye sahip olmak aranan şartlar arasında bulunuyor.

RESMİ İLAN BURADA

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2018, 12:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
fatih
fatih - 3 yıl Önce

15 bini biraz daha büyük yaz görünmüyoo

ALİ
ALİ - 3 yıl Önce

İŞTE ADALET YER ALTINDAKİ ASGARİ ÜCRET İŞE BİLE GİTMEYİP GEZENE 15 BİNNNN