Akdeniz Üniversitesine İlköğretim Mezunu 12 Personel Alınacak!

Akdeniz Üniversitesine ilköğretim mezunu 12 personel alımı yapılacak. Adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yapabilecekler. Noter huzurunda gerçekleşecek kura ile belirlenecek beden işçisi alımları başvuru şartları haberimizde..

Akdeniz Üniversitesine İlköğretim Mezunu 12 Personel Alınacak!

KPSS şartı olmadan personel alımı;

Akdeniz Üniversitesine ilköğretim mezunu 12 personel alımı yapılacak. Başvurular Türkiye iş Kurumu üzerinden yapılabilecek. Adaylar personel alım ilanına göre ilan yayımlandığı tarihten itibaren 5 gün içerisinde başvuru yapılabilecek.

İŞKUR üzerinden Antalya il müdürlüğü tarafından açıklanan ilanda Akdeniz Üniversitesi Sağlık Kültür ve spor Daire Başk. Merkez Yemekhanesinde görevlendirilecek 12 personel alımında KPSS puan şartı aranmayacak. Adaylar adrese dayalı nüfus kayıt sistemi üzerinden kayıtlı olan adresleri dikkate alınacak.

Noter kurası 1 Şubat tarihinde yapılacak. Başvuruda kazanan adaylar 110 gün istihdam edilecek. müracaat edenlerin geçici süre istihdam şartını kabul etmeleri ile ilana başvuru yapmaları istenilmektedir.

SON BAŞVURU TARİHİ;

İlan numarasının 00004810631 olarak açıkladığı geçici süreli Üniversite beden işçisi alımı için adayların 29 Ocak tarihine kadar başvurularını tamamlamaları gerekiyor. İlan ayrıntıları için tıklayın

Yayımlanacak diğer personel alım ilanlarından anında haberdar olmak için işin olsa mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

İşin olsa mobil uygulaması

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2019, 15:16

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE