Aile ve Sosyal Politikalar Adıyaman İl Müdürlüğü ASDEP 20 Kamu Personeli Alacak

Aile ve Sosyal Politikalar Adıyaman İl Müdürlüğü tarafından yayımlanan bildiri ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere ASDEP 20 kamu personeli yapacak.

Aile ve Sosyal Politikalar Adıyaman İl Müdürlüğü ASDEP 20 Kamu Personeli Alacak
ASDEP kapsamında yurt genelinde çok sayıda memur personel alımları gerçekleştirilmeye devam ediyor. Alım ilanları illerin il müdürlükleri aracılığı ile kamuoyuna duyurulmaktadır. Aile ve Sosyal Politikalar Adıyaman İl Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilan ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 20 kamu personeli alımı yapacağı öğrenildi.

Alım ilanı Aile ve Sosyal Politikalar Adıyaman İl Müdürlüğünün resmi internet sitesi aracılığı ile kamuoyuna duyuruldu ve başvuracak olan adayların sahip olması gerektiği niteliklerde belirtildi.

Alınacak Personel Sayısı: 20

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR


Aile ve Sosyal Politikalar Adıyaman İl Müdürlüğü kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 20 kamu personeli alımı yapacak. Peki alım ilanına kimler müracaat edebilir.

Türk vatandaşı olmak,
Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
KPSSP3 Puan Türünden 60 ve üzeri alıyor olmak
Askerlik durumu itibariyle askerlikle ilgisi bulunmamak veya muvazzaflık hizmetini yapmış yahut en az 1 yıl erteletmiş veya yedeğe geçirilmiş olmak
Yukarıda belirtilmiş olan şartlar Aile ve Sosyal Politikalar Gümüşhane İl Müdürlüğü tarafından aranmakta olup adayların bu niteliklere sahip olması gerekmektedir. Peki nasıl başvuru yapılır.

Yukarıda bahsedilmiş olan şartlar Aile ve Sosyal Politikalar Adıyaman İl Müdürlüğü tarafından aranmaktadır.  

NASIL BAŞVURULUR

Aile ve Sosyal Politikalar Adıyaman İl Müdürlüğünün alım yaptığı 20 kamu personeline nasıl başvurular. 13 Mart 2017 ile 24 Mart 20174 tarihlerinde adayların Aile ve Sosyal Politikalar Adıyaman İl Müdürlüğüne şahsen başvurması gerekmektedir.

//adiyaman.aile.gov.tr/duyurular/2017-asdep-gorevlisi-ozel-hizmet-alim-duyurusu

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE