Aile ve Sosyal Politikalar Edirne İl Müdürlüğü ASDEP 10 Kamu Personeli Alacak

Aile ve Sosyal Politikalar Edirne İl Müdürlüğü tarafından kamuoyuna duyurulan ilan ile ASDEP 10 memur personel alımı yapacağı öğrenildi.

Aile ve Sosyal Politikalar Edirne İl Müdürlüğü ASDEP 10 Kamu Personeli Alacak
ASDEP için yurt genelinde memur personel alım ilanları il müdürlükleri tarafından kamuoyuna duyurulmaya devam ediyor. Aile ve Sosyal Politikalar Edirne İl Müdürlüğü tarafından kamuoyuna duyurulan bildiri ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 10 kamu personeli alımı yapılacağı öğrenildi.

Aile ve Sosyal Politikalar Edirne İl Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilan ile ASDEP memur personel alımına müracaatlar başladı ve adayların gerekli başvurular için şahsen başvuru yapması gerekmektedir. Peki kimler başvuru yapabilir.

KİMLER MÜRACAAT EDEBİLİR

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bünyesinde ki Aile ve Sosyal Politikalar Edirne İl Müdürlüğü yaptığı duyuru ile 10 kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Peki kimler müracaat edebilir.

Türk vatandaşı olmak,
Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
KPSSP3 Puan Türünden 60 ve üzeri alıyor olmak
Askerlik durumu itibariyle askerlikle ilgisi bulunmamak veya muvazzaflık hizmetini yapmış yahut en az 1 yıl erteletmiş veya yedeğe geçirilmiş olmak

Yukarıda belirtilmiş olan şartlar Aile ve Sosyal Politikalar Edirne İl Müdürlüğü tarafından aranmakta olup adayların bu niteliklere sahip olması gerekmektedir. Başvurular 13 Mart 2017 tarihi ile 24 Mart 2017 tarihleri arasında şahsen Edirne İl Müdürlüğüne yapılacaktır. Detaylı bilgiyi aşağıda ki linkten öğrenebilirsiniz.

https://goo.gl/XiJUCr

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE