Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Memur Personel Alımı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Memur Personel Alımı Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Memur olmak isteyen adayları sevindirecek

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Memur Personel Alımı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Memur Personel Alımı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Memur olmak isteyen adayları sevindirecek. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı 2014-2 merkezi yerleştirmede binlerce memur alacak. Sağlık Bakanlığının bağlı olan kuruluşlarından sonra en çok memur alacak olup kasım yerleştirmelerinde 1277 memur alacak. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı 2014-2, Kasım yerleştirmesinde, SH sınıfı 5 dereceli 524 adet Sosyal Çalışmacı, 280 adet SH sınıfı derecesi 5 olan Psikolog,  SH sınıfı 5 dereceli 109 adet Çocuk Gelişimcisi, TH sınıfı 7 dereceli 261 adet Sosyolog, EOH Sınıfı 7 Dereceli 77 adet Öğretmen, GİH Sınıfı 8,9 Dereceli 5 adet Memur, AH Sınıfı 7,9 Dereceli 21 Adet Avukat olmak üzere toplamda 1277 adet Memur Personel alacak. Haziranda atamalarda yerleşen ancak işe başlayamayan memur personel adayları, Kasım yerleştirmelerinde boş kalan kadrolara tekrar yerleştirme yapılacak. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı torba yasası ile elindeki serbest kadroları ile beraber bütçeye bağlı kadrolarını 2014-2 merkezi memur personel yerleştirmelerinde kullanacaktır. Aile ve Sosyal Politikalar bakanlığı Toplamda ise 1277 Memur Personel Alacaktır.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE