Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ASDEP Kapsamında Bin 500 Personel Alınabilir

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ASDEP kapsamında toplam bin 500 personel alımının yapılması bekleniyor. İşte alım detayları ve başvuru hakkında bilgi.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ASDEP Kapsamında Bin 500 Personel Alınabilir
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ASDEP kapsamında her sene boşluğa göre yüzlerce ya da binlerce personel alımı yapılmaktadır. Geçtiğimiz aylarda ASDEP kapsamında il il personel alımları yapıldı. Yeni ortaya çıkan habere göre yine ASDEP kapsamında yurt genelinde toplam bin 500 personel alımının yapılması bekleniyor. Bilindiği gibi ASDEP kapsamında onlarca farklı pozisyon için personel alımları yapılmaktadır. Yeni alım ilanının yapılabilir olmasının öğrenilmesi ile adaylara müjdeli haber verilmiş oldu.

Alımlar Ne Zaman Yapılacak

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ASDEP kapsamında bin 500 personel alımının yapılması bekleniyor. Peki alımlar ne zaman yapılacak?
Söz konusu alım ilanı hakkında detaylı bir açıklama yok. Ancak yıl sonuna kadar bin 500 alımın gerçekleştirilmesi beklenmekte olup yıl sonuna kadar yetiştirilmezse 2017 yılının başlarında bu alımların tamamlanacağı tahmin edilmektedir. Bilindiği gibi şu anda ülkenin gündeminde olağanüstü hal ilanları ve FETÖ/PDY operasyonları bulunmaktadır. Bu sebepten ötürü personel alımları oldukça gecikmektedir.

Söz konusu operasyonların tamamlanması ve yurtta bulunan örgüt üyelerinin temizlenmesi ile personel alım ilanlarının daha hızı bir şekilde gerçekleştirilmesi beklenmektedir.
ASDEP kapsamında alınması beklenen bin 500 personel hakkında detaylı açıklama, alınacak pozisyonlar, personellerde aranan nitelikler vb. gibi konular hakkında gelişmelerin olması ile sizleri isinolsa.com aracılığı ile bilgilendireceğiz.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
sait kırdağ
sait kırdağ - 4 yıl Önce

Ben engelliyim iş istiyorum Allah rızası için yardımcı olun beş tane çocuğum var Allah rızası için iş istiyorum devlet ten telefon um 0538 748 27 94

sevinc
sevinc - 4 yıl Önce

Nereden basvuru yapacaz acaba aciklarmisiniz