Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ASDEP Bin 500 Memur Personel Alımı Yapılıyor

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı il müdürlükleri resmi internet sitelerinden ASDEP memur personel alımı ilanları yayımlıyor. Toplam bin 500 memur personel alımı yapılacak.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ASDEP Bin 500 Memur Personel Alımı Yapılıyor
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya yaptığı açıklamasında ASDEP bin 500 memur personeli alımı yapılacağını adaylara müjdelemişti. Alımların yurt geneli yapılması beklenmekteyken alım ilanlarının Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından kamuoyuna duyurulup duyurulmayacağı merak edilmekteydi ve ilanları İl Müdürlükleri aracılığı ile kamuoyuna duyurulmaya başlandı.

Yayımlanan ilanlara göre il il ASDEP memur personel alımları gerçekleştirilmeye devam ediyor. Buna göre toplamda yurt geneli ASDEP bin 500 kişilik memur personel alımı yapılması beklenmektedir. Peki hangi iller alım ilanı yayımladı.

HANGİ İLLER ALIM İLANI YAYIMLADI

Şu ana kadar onlarca farklı il Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü yayımladığı ilanlar ile memur personel alımı yaptığını duyurdu. Peki hangi iller alım ilanı yayımladı?

İLANLAR İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

Yukarıda verilmiş olan linki takip edecek olan adaylar Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bünyesine bağlı bulunmakta olan il müdürlüklerinin hangisinin memur personel alımı gerçekleştireceğini görebilir. Alım ilanları yayımlanmaya devam etmekte olup henüz ilan yayımlamayan illerin de en kısa sürede alım ilanlarını kamuoyuna duyurması beklenmektedir. İlanlarda ki şartlar haberin içerisinde verilmiştir.
Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2017, 18:46

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
atanamayan orman mühendisi
atanamayan orman mühendisi - 4 yıl Önce

Orman ve Su İşleri Bakanlığı niye hala bir açıklama yapmıyor kadrolar ile ilgili istihdam seferberliğine katılmayacak mı yoksa 2017 yılı performans planlamasında 1100 personel alımı planlanmaktadır yazıyordu ne zaman açıklama yapılacak orman mühendisleri olarak artık bir açıklama bekliyoruz müjde bekliyoruz..!!!

Özgür YEŞİLYURT Ebe sağlık bakanlığında
Özgür YEŞİLYURT Ebe sağlık bakanlığında - 3 yıl Önce

Aktif çalışan sağlıkçı ebe hemsireleride aile ve Sosyal politikalar bakanlığına geçirin çalıştırın lütfen bu işi sağlıkçılar becereceklerdir.

Bilinmiyor
Bilinmiyor - 2 yıl Önce

Veteriner teknikeriyim mağduruz sayın bakanım bize de atama verin.. Lütfen sesimizi duyun artık