Aile ve Sosyal Politikalar Aksaray İl Müdürlüğü 20 Memur Alımı İlanı Yayımlandı

Aile ve Sosyal Politikalar Aksaray İl Müdürlüğü yayımladığı ilan ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 20 memur alımı gerçekleştirecek.

Aile ve Sosyal Politikalar Aksaray İl Müdürlüğü 20 Memur Alımı İlanı Yayımlandı
Aile ve Sosyal Politikalar Aksaray İl Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilan ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere ASDEP 20 memur personel alımı gerçekleştirileceği duyuruldu. Buna göre Aile ve Sosyal Politikalar Aksaray İl Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilan da başvuru tarihleri ve aranan nitelikler hakkında adaylara bilgi verildi.

Müracaatlar Aile ve Sosyal Politikalar Aksaray İl Müdürlüğü araclığı ile 20 Mart 2017 tarihinde başlayacak ve 31 Mart 2017 tarihinde sona erecektir.

Alınacak Personel Sayısı: 20 Personel

KİMLER MÜRACAAT EDEBİLİR


Aile ve Sosyal Politikalar Aksaray İl Müdürlüğü tarafından yayımlanan 20 memur personel alım ilanına kimler müracaat edebilir ve adayların sahip olması gerektiği nitelikler nedir?

1) Türk vatandaşı olmak,
2) Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
3) Askerlik durumu itibariyle askerlikle ilgisi bulunmamak veya muvazzaflık hizmetini yapmış yahut en az 1 yıl erteletmiş veya yedeğe geçirilmiş olmak,
4) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 53. Maddesi hükümleri saklı kalmak şartıyla görevini devamlı yapmasına engel fiziksel veya akıl hastalığı olmamak
5) KPSSP3 Puan türünden 60 ve üzeri almak
6) Sosyal Hizmet, Psikoloji, Sosyoloji, Çocuk Gelişimi, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Aile ve Tüketici Bilimleri bölümleri mezunları ve bu bölümlere denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurt içindeki veya yurt dışındaki öğretim kurumlarından en az lisans düzeyinde mezun olmak

Yukarıda gerekli detaylar belirtilmiş olup adayların 20 Mart - 31 Mart 2017 tarihleri arasında aşağıda ki linki takip etmesi gerekmektedir.

https://goo.gl/bRYpMd

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE