Afyon Kocatepe Üniversitesi En Az Lise Mezunu 236 Memur Alımı Yapıyor!

Afyon Kocatepe Üniversitesi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere en az lise mezunu 236 memur alımı yapıyor. Peki pozisyonlara ilişkin detaylar nedir?

Afyon Kocatepe Üniversitesi En Az Lise Mezunu 236 Memur Alımı Yapıyor!

Ülkemizin önemli eğitim kurumlarından bir tanesi olarak bilinmekte olan Afyon Kocatepe Üniversitesi geçtiğimiz hafta Devlet Personel Başkanlığı sözleşmeli personel ilanı duyurular bölümü aracılığı ile kamuoyuna en az lise mezunu memur alımı duyurusu yapıldı.

Bilindiği üzere üniversiteler aralıklarla Rektörlük aracılığı ile ilanlarını hazırlamakta ve kamuoyuna duyurmaktadır. Afyon Kocatepe Üniversitesi de en az lise mezunu 236 memur alımı ilanı duyuruldu ve başvurular sürüyor. Peki alınacak pozisyonlar nelerdir, başvurular nasıl yapılacak? Tüm detayları www.isinolsa.com ekibi olarak açıklıyoruz.

ARANACAK ŞARTLAR NEDİR?

Afyon Kocatepe Üniversitesi en az lise mezunu 236 memur ve personel alımı yapıyor. Peki aranacak şartları nedir? Buna göre adayların Türk Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, erkek adaylar için askerlik ile ilgisi olmamak, emekli aylığı almıyor olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, en az lise mezunu olmak, güvenlik soruşturması olumlu olmak, 2016 yılı KPSS'ye girmiş olmak şartları aranmaktadır. Peki alınacak pozisyonlar nedir ve nasıl başvuru yapılır?

POZİSYONLAR NEDİR? NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Afyon Kocatepe Üniversitesi 236 memur ve personel alımı yapıyor. Peki pozisyonlar nedir? Buna göre lisans mezunu hemşire kadrosuna 223 kişi, lise mezunu hemşire kadrosuna 12 kişi ve lisans mezunu eczacı kadrosuna 1 kişi olmak üzere toplam 236 memur alımı yapılmaktadır. Peki adaylar nasıl başvuru yapacak? Buna göre adayların 10 - 11 Nisan 2018 tarihine kadar ilgili belgeleri ile Afyon Kocatepe Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına başvurularını gerçekleştirmesi gerekmektedir.

RESMİ İLAN BURADA

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2018, 14:25
YORUM EKLE