Adli Tıp Kurumu 200 Memur Alımında Aranan Şartlar Nelerdir?

Adli tıp kurumu geçenlerde yayımladığı ilanında personel eksikliği bulunan birimlerine 200 memur alımı yapacağını açıklamıştı.Adli Tıp Kurumu İlanı resmi internet sitesi olan Devlet Personel Başkanlığı sitesinden duyurmuştu.Bizde sizlere ilana dair bilgileri düzenledik.Haberin devamını okuyarak detayları öğrenebilirsiniz.

Adli Tıp Kurumu 200 Memur Alımında Aranan Şartlar Nelerdir?

Bilindiği üzere kamu kuruluşları sürekli ilanlar yayımlıyor ve bu yayımaladıkları ilanlarla çok fazla sayıda kişiye istihdam sağlanmasında ciddi katkıda bulunuyor.8 farklı birime personel alımı yapılacağını açıklayan Adli Tıp Kurumu bu birimlerin arasında Hemşire ve İnfaz Koruma Memuru,Sözleşmeli Büro Personelleri,Teknisyenler,Biyologlar,Laborantlar,Diğer Teknik Hizmet Personelleri,Destek Personelleri içinde kadrolar açılacağını açıkladı.Adli Tıp Kurumu bu birimler için toplamda 200 kişinin alınacağını açıkladı.

PERSONEL ALIMINA BAŞVURUSU KABUL EDİLECEK KİŞİLER KİMLERDİR?

Personel alımına başvuruda bulunmak isteyen kişilerin şu şartları sağlaması gerekiyor. Adli Tıp Kurumu'nun yayımladığı personel alımına ilişkin yazıda genel başvuruda gereken koşullar ve personel alımı yapılacak olan birimlerin özel koşullarını da sağlaması gerekiyor.

BAŞVURULAR NASIL VE NEREDEN OLACAK?

200 kişiye istihdam sağlanacağına dair resmi siteden yayımlamalarda bulunan Adli Tıp Kurumu personel alımlarına başvuruların sadece internet üzerinden kabul edileceğini açıkladı.Başvurular Adli Tıp Kurumu'nun resmi internet sitesi olan www.atk.gov.tr üzerinden kabul edilecek.Adli Tıp Kurumunun yayımladığı açıklamaya göre başvuruların son kabul tarihi ise 22 Haziran olarak belirlenmiş.

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2018, 09:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
Zeynep
Zeynep - 4 yıl Önce

Puanı 60 yapsaydınız bari boşa okul okumuşuz

Omer
Omer - 4 yıl Önce

İnfaz koruma memuru ne iş yapar bilgisi olan varmı

ess
ess @Omer - 4 yıl Önce

infaz koruma memuru gardiyanlık yapar kodes memuru :)

Fatih KARAPINAR
Fatih KARAPINAR - 4 yıl Önce

Başvuru kayıt formu çıkmıyo, onun linki var mı

Ss
Ss - 4 yıl Önce

Adli tip kurumu-gardiyan iliskisini cozemedim yani napiyor tam olarak?