Adalet Bakanlığı Memur Personel Alım İlanları Ne Zaman Yayımlanacak? Bakan Açıklamaları, Kadro Sayısı ve Tarih

Adalet Bakanlığı ve CTE bünyesine memur personel alımları ne zaman yapılacak? Adalet ve CTE memur alımı için katip alımı, ikm alımı, şoför alımı gibi alımlar yapılacak mı? İşte gündeme gelen açıklamalar ve ilan tarihleri hakkında bilgilendirmeler...

Adalet Bakanlığı Memur Personel Alım İlanları Ne Zaman Yayımlanacak? Bakan Açıklamaları, Kadro Sayısı ve Tarih

Yüzbinlerce aday tarafından Adalet Bakanlığı 2019 yılı memur personel alım ilanlarının yayımlanması bekleniyor. Bakanın açıklamalarından sonra gündeme gelen ilan süreciyle alakalı adayların sabırsız bekleyişleri sürüyor. 2018 yılı alımlarından sonra henüz bir alım ilanına çıkmayan Adalet Bakanlığı' nın hem kendi bünyesine hem de Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü bünyesine memur personel alımları yapacağı gün sabırsızlıkla bekleniyor. Adaylar tarafından yapılacak bu alımlarla alakalı; katip alımı, ikm alımı ve şoför alımı gibi ilan süreçleri için başvuru tarihlerinin ne zaman yayımlanacağı konusunda soruları bulunuyor.

ADALET BAKANLIĞI VE CTE NE ZAMAN İLANA ÇIKACAK?

Adalet Bakanlığı' nın yaz aylarında ilana çıkması ve başvuruları alması beklenmektedir. Özellikle seçim sürecinden sonra bu alımlarla alakalı ilanların gündeme gelmesi ve adaylara duyurunun yapılması beklenmektedir. Adalet Bakanlığı ve CTE bünyesine katip, mübaşir, şoför, tesisatçı, kaynakçı, aşçı, psikolog, hizmetli gibi kadrolar üzerinden alım ilanlarının yayımlanacağı düşünülmektedir. Adalet Bakanlığı alımlarıyla alakalı bu bilgilendirmelerin seçim sürecinden sonra duyurulması, yaz ayları itibariyle de başvuruların alınmasının beklendiği ilan sürecinde; başvuru şartları ve diğer detaylarda değişiklik yapılıp yapılmayacağı konusunda ise bir bilgilendirme bulunmuyor. Bu kadrolardan katip, mübaşir, infaz koruma memuru kadrolarının da çok sayıda kişi tarafından başvuru alacağı düşünüldüğünden, gerekli bilgilendirmeleri takip edip sizlere aktarıyor olacağız.

ADALET BAKANLIĞI VE CTE ALIMLARINDAN İLK SİZ HABERDAR OLUN

İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMALARIMIZI İNDİREREK, YAYIMLANACAK VE YAYIMLANMIŞ İLANLARDAN İLK SİZ HABERDAR OLMAK İSTERSENİZ İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMALARIMIZ ARACILIĞIYLA HABERDAR OLABİLİRSİNİZ.

İOS> TIKLAYINIZ

ANDROİD> TIKLAYINIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
otuz beş
otuz beş - 4 yıl Önce

katiplikte otuz beş yaş şartı kaldırılsın

Ahmet
Ahmet - 4 yıl Önce

Alım yok ilan var gibi bildirim yapıyosnuz ayıptır günahtır !!!!!

MEHMET
MEHMET - 4 yıl Önce

OTUZ BEŞ YAŞ ŞARTI OLMASIN

35
35 - 4 yıl Önce

Yas sınırı olmasin