7 Kamu Kurumuna Memur Personel Alım Başvuruları Bitiyor!

İŞKUR üzerinden başvuru alınan ilanlara başvurular devam ederken, 7 kamu kurumu için yapılan alımlar için başvurular 1 Mart tarihinde tamamlanacak. Hangi kurumlara memur personel alımı yapılacak? başvurular nasıl yapılacak? İlan detayları neler haberimizde.

7 Kamu Kurumuna Memur Personel Alım Başvuruları Bitiyor!

Kamu kurumlarına memur alım başvuruları devam ediyor.

İŞKUR üzerinden yapılan başvurulardan 7 kamu kurumu için daimi ve geçici statüde işçi, memur ve personel alımı başvuruları için 1 Mart tarihinde tamamlanacak. Başvuruları sona erecek olan alımlar için başvuru detaylarını aktarıyoruz. Hangi kurumlar personel alımı yapacak?

HANGİ KURUMLARA ALIMLAR YAPILACAK?

Son başvuruları tamamlanan 7 kamu kurumu şu şekilde; Eti Maden İşletmeleri Genel Müd.Kırka Bor İşletme Müdürlüğü, Avcılar Belediye Başkanlığı, Ozan Belediyesi, Dsi 14.Bölge Müdürlüğü, İğneada Belediye Başkanlığı, Erzincan Sol Sahil Sulama Birliği Başkanlığı , Lüleburgaz Belediye Başkanlığı kurumları için farklı kadrolarda istihdamlar sağlanacak? Bu alımlarda istenilen genel şartlar ise şu şekilde;

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Adayların 18 yaşını tamamlamış olmaları, 19 yaşından gün almış olmaları, kamu haklarından mahrum olmamaları, eğitim seviyesinde ilköğretim orta öğretim, önlisans yada lisans mezunu olmaları, gerekli olan sertifika programlarına sahip olmaları ve kuruma sunabilmeleri, diğer özel başvuru şartlarına sahip olmaları ve son başvuru tarihinden önce başvurularını tamamlayabilmeleri istenilmektedir. Buna göre hangi kadrolarda alımlar yapılacak?

HANGİ KADROLARDA ALIM YAPILACAK?

işkur üzerinden başvuruları devam eden ve 1 Mart tarihinde sona erecek alımlarda şu kadrolarda alımlar yapılacak; Proses İşçisi, Beden İşçisi (Genel), Teknik Ressam, Sıhhi Tesisatçı, Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt), Çevre Koruma ve Kontrol Teknikeri, Ekskavatör (Kazıma Ve Yükleme) Operatörü, Su kanalı işçisi, Elektrik Teknikeri, Temizlik Görevlisi , Şoför-Yük Taşıma kadrolarında alımlar yapılacak. Başvuru yapmak için ilan numaraları ise şu şekilde;

Gelişmelerden anında haberdar olmak için işin olsa mobil uygulamaları ve sosyal medya hesapları;

Instagram Hesabı

Facebook Grubu 

Android Uygulama 

İOS Uygulama 

İŞİN OLSA

YORUM EKLE