50 Bin Kişilik İlana Başvurular Alınacak! İşte Kadrolar ve Başvuru Koşulları (İŞKUR' dan)

İŞKUR üzerinden yayımlanan toplamda 50 bin kişilik memur personel alımına başvurular alınacaktır. İlgili ilanlara başvuru koşulları, kadrolar ve diğer detaylara haberimizde yer verdik...

50 Bin Kişilik İlana Başvurular Alınacak! İşte Kadrolar ve Başvuru Koşulları (İŞKUR' dan)

Kamuya ve bağlı kuruluşlarına memur personel alımları devam ederken, İŞKUR üzerinden de neredeyse her gün yeni personel ve memur alım ilanları yayımlanmaya devam ediyor. İŞKUR' dan yayımlanan bu ilanlarda tüm meslek gruplarına yönelik alımlar kamuoyuna duyuruluyor ve başvuruları alınıyor. Yürütülen binlerce kişilik bu memur alımı için, tüm meslek gruplarından personeller aranıyor. Türkiye' nin her yerinden işletmeler ve kamu kurumlarına yapılan memur personel alımlarıyla alakalı bilgilendirmelere haberimizde değiniyoruz.

İŞKUR ÜZERİNDEN 50 BİN KİŞİLİK İLAN YAYIMLANDI

İŞKUR üzerinden yayımlanan bu 50 bin kişilik memur personel alımı için başvurular işletmeler veya kamu kurumları tarafından alınmaya başlamış durumdadır. Bu ilanlar arasında büro memurları, hasta kayıt memurları, güvenlik görevlisi alımları, tesisatçı, kaynakçı, aşçı, şoför, ambulans şoförü gibi mesleklerin dışında teknisyenler, veri giriş operatörleri, kurgu personelleri, tasarımcılar ve motosikletli kuryeler de dahil olmak üzere hemen hemen tüm mesleklere yönelik ilanlar bulunmaktadır. Yayımlanan ilanlara başvurular İŞKUR üzerinden alınmakta olduğundan, başvurularda adayların üye profili olması istenmekte ve iş arayan durumunun aktif olarak değiştirilmiş olması gerekmektedir. İŞKUR üyeliği bulunmayan adaylar İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerinden bilgi alabilir, üye olabilir veya binlerce kişilik memur personel alım ilanı arasından istediği kadroya başvurularını yapabilirler. Tüm İŞKUR ilanları, işçi alım ilanları ve memur haberleri için İŞİN OLSA mobil uygulamalarımızı indirmeyi unutmayınız. Uygulamalarımız ücretsiz olarak kullanımınıza sunulmuş durumdadır. Yayımlanan ilanların tamamını görüntülemek için İŞKUR açık iş ilanları sayfasını ziyaret edebilir, diğer kadrolara ulaşabilirsiniz.

İOS> TIKLAYINIZ

ANDROİD> TIKLAYINIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tarik iren
Tarik iren - 3 yıl Önce

Surekli is yayinlaniyor fakat bi turlu kaydimiz olmasina rağmen hala bostayim eml mezunuyum elektrik

Fatma akyıldız
Fatma akyıldız - 3 yıl Önce

Ben ilk okul mezunuyum bir türlü işe gıremedim

Yasemin koyunoğlu
Yasemin koyunoğlu @Fatma akyıldız - 3 yıl Önce

Lisans mezunuyum 4 yıldır işsizim :(