47 Kadrolu Bilgisayar İşletmeni Memuru Alınıyor! KPSS 2017/1

ÖSYM KPSS 2017/1 merkezi atamaları ile önlisans ve lisans mezunu toplam 47 kadrolu bilgisayar işletmeni memuru yapılıyor.

47 Kadrolu Bilgisayar İşletmeni Memuru Alınıyor! KPSS 2017/1

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi aracılığı ile geçtiğimiz gün kamuoyuna KPSS 2017/1 merkezi ataması tercih kılavuzu yayımlandı. Buna göre İşin Olsa ekibi olarak siz değerli kullanıcılarımız için tercih robotlarından tüm kadroları duyurmuştuk ve tercih kılavuzu yayımlanmadan adaylara tüm bilgileri vermiştik.

ÖSYM tarafından tercih kılavuzunun yayımlanması ile 21 Haziran 2017 saat: 15.00 itibari ile KPSS 2017/1 merkezi atama tercihleri başladı. Buna göre bilgisayar işletmeni pozisyonu içinde önlisans ve lisans mezunu olmak üzere toplam 47 kadrolu memur personel alımı yapılıyor.

MEZUNİYETLERE GÖRE ALIM

Lise Mezunu - Kadro Yok
Önlisans Mezunu - 36 Bilgisayar İşletmeni
Lisans Mezunu - 21 Bilgisayar İşletmeni

Yukarıda hangi mezuniyetler için toplam kaç kişilik personel alımı yapıldığı duyurulmuştur. Buna göre bilgisayar işletmeni memuru pozisyonu için önlisans ve lisans mezunu olmak üzere toplam 47 kişilik kadrolu memur personel alımı yapılacaktır. Peki nasıl başvuru yapılacak.

BAŞVURU DETAYLARI

Ön lisans ve lisans mezunu 47 kadrolu bilgisayar işletmeni alımı ilanına müracaat edecek olan adayların KPSS 2017/1 merkezi ataması kapsamında 3 Temmuz 2017 tarihinde kadar Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezinin resmi internet sitesinde yer almakta olan aday işlemleri sistemi aracılığı ile başvurularını gerçekleştirmesi gerekmektedir.

https://ais.osym.gov.tr
TERCİH KILAVUZU İÇİN TIKLAYINIZ
MEZUNİYETLERE GÖRE TÜM KADROLAR İÇİN TIKLAYINIZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
hilak
hilak - 3 yıl Önce

60puan siniri kalsin lütfen puanim 59.9 başvueu yapamiyorum şaka gibi..:(