42 Bin 414 Kişi Alınacak! İlanlar İŞKUR Üzerinde Yayımlandı

İŞKUR aracılığıyla yürütülen personel alımlarında toplamda 42 bin 414 kişi için ilan yayımlanmış durumda. Yürütülen personel alımları ve İŞKUR başvuru adresleri hakkında bilgilendirmeler haberimizde yer almaktadır...

42 Bin 414 Kişi Alınacak! İlanlar İŞKUR Üzerinde Yayımlandı

Kamuya ve bağlı kuruluşlarına personel alımı yürüten İŞKUR üzerinde, özel sektör için de binlerce kişilik personel alım ilanı yayımlanıyor. Hem kamu hem de özel sektör üzerinde binlerce kişilik bu ilanlara başvurular alınıyor ve başvurulara yönelik detaylar da ilan bağlantılarında aktarılmış durumdadır. Yürütülen personel alımlarında adayların taşıması gereken ortak şartlara değineceğiz. Çok fazla sayıda kadroya yönelik ilan yayımlandığı için, ilan bağlantısı üzerinden ek detaylara ulaşmak ve bunların incelenmesinin ardından başvuruları gerçekleştirmek adayların yararına olacaktır. 42 bin kişilik işkur personel ve memur alımı noktasında bazı pozisyonlara aşağıdan erişim sağlayabilirsiniz..

HANGİ KADROLARA İŞKUR ÜZERİNDEN ALIM YAPILIYOR?

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlarda, tüm meslek grupları için alımlara rastlamak mümkündür. Tüm meslek gruplarından alımlar gerçekleştiren kamu kurumları ya da özel işletmeler bulunmaktadır. Sistem mühendisi, garson, yazılımcı, kaynakçı, çağrı merkezi personeli, ambar memuru, şoför, aşçı, çırak, teknisyen, istatistikçi, PHP developer, bilgisayar işletmeni, memur, temizlik görevlisi gibi hemen hemen tüm meslek grupları için ilanlar yayımlanmaktadır.

İLANLARA BAŞVURULAR NASIL YAPILIYOR?

İŞKUR ilanlarına başvuru yapmak için, üye profilinizin olması gerekmektedir. İŞKUR üye profili bulunan ziyaretçilerimiz, ilan detaylarına ulaşabilir ve başvuruları gerçekleştirebilirler. İŞKUR resmi web adresi üzerinden online olarak üyelik başvurusu yapılabilir ya da il ve ilçe müdürlüklerine müracaat edilebilir. Tüm memur alımları ve özel sektör alımları cep telefonuna bildirim olarak gelmesini isteyen ziyaretçilerimiz, mobil uygulamalarımızı ücretsiz olarak indirebilirler.

Android> Tıklayınız

iOS> Tıklayınız

YORUM EKLE
YORUMLAR
Saruhan sığınçS
Saruhan sığınçS - 3 yıl Önce

Merhaba ben de karolu işte calışmak istiyorum

ERSEL ÜNLÜ
ERSEL ÜNLÜ - 3 yıl Önce

Acaba akrabalarınızdan millete sıra gelir mi? Insanlar sadece bunu düşünüyor.

SIRADAKİ HABER