41 Bin Personel Alımı İçin İlanlar Yayımlandı! Başvurular Alınıyor

İŞKUR üzerinden yayımlanan 41 bin kişilik memur ve personel alımı için başvurular alınmaya başladı. Yayımlanan ilanlardaki kadrolar ve başvuru şartlarına haberimizde değindik…

41 Bin Personel Alımı İçin İlanlar Yayımlandı! Başvurular Alınıyor

Kamuya ve bağlı kuruluşlarına İŞKUR üzerinden alımlar yapılırken, özel sektör işletmeleri için de binlerce kişilik ilan yayımlandı. Bu ilanlara başvurular alınmaya başladığından, ilgili pozisyonlara adayların başvuru yapmaları için az vakitleri kalmıştır. Bazı ilanlar için ise durum tamamen farklı ve epey başvuru süreleri bulunmaktadır. Tüm bu detaylara ilan adresinden erişim sağlanabilmektedir. Yürütülen memur ve personel alımlarında şuanda 41 bin kişilik kadro bulunduğundan, hemen hemen her meslek ve sektöre yönelik ilanlardan bahsetmek mümkün durumdadır. Hangi meslek grubundan olduğu farketmeksizin, iş arayan tüm vatandaşlarımız ilanlara başvurularını gerçekleştirebilirler.

İlgili ilanlara başvuru yapacak adayların, başvurularda adaylarda aranan ortak özellikleri taşımalarının yanı sıra; pozisyonlara bağlı olarak farklı nitelikleri taşıması istenebilmektedir. Şuan binlerce farklı kadrodan bahsettiğimizden, yalnızca ilanlarla alakalı erişim bilgilerine değineceğiz. İlgili ilanlar için tüm detaylı bilgiye iskur.gov.tr web adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. İlanlar İŞKUR üzerinden yayımlanmakta olup; kamuya ve özel sektöre yönelik olarak yayımlanmış olabilmektedir. Başvurularda bağlantılar üzerinden ilan detaylarına göz atılması ve burada aranan koşullara göz atılması ya da görev alınacak yere bakılması adayın faydasına olacaktır. İlgili ilanla alakalı eğer İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerine giderek başvuru yapmak istiyorsanız, mutlaka ilan numarasını not edip yetkililere iletin. Mağduriyet yaşamamanız adına bu detay önem arz etmektedir.
Tüm İŞKUR memur ve personel alımlarını takip etmek için isinolsa.com mobil uygulamalarımızı indirebilirsiniz.

İos> Tıklayınız
Android> Tıklayınız
Instagram’ da takip et, ilanları sosyal medyada gör! (Tıkla, takip et)

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2019, 02:54

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE