2 Kurum Lise ve Lisans Mezunu 230 Memur Alımı Yapacak!

Kamu kurumlarına eğitim düzeyinde en lise ve lisans mezunu olan 230 memur alımı yapılacak. Kadrolu ve sözleşmeli personel alıma ilişkin detaylar haberimizde..

2 Kurum Lise ve Lisans Mezunu 230 Memur Alımı Yapacak!

2 Kurum çok sayıda memur alımı yapacak!

Kamu kurumlarına memur alımları devam ediyor. İki kurumun Devlet Personel Başkanlığının resmi internet sitesi üzerinden açıklanan ilanlara göre toplamda 230 personel istihdam edilecek. Adaylar hangi başvuru şartlarına sahip olması gerekiyor. Hangi kurumlar en az lise mezunu personel alımı yapacak?

LİSE MEZUNU PERSONEL ALIMI;

Ümraniye Belediyesinden yapılan açıklamada Zabıta kadrosunda 110 alım yapılacağı açıklanmıştı. Başvuru yapmak isteyen adaylar 8 Ekim tarihinden itibaren ilgili alıma başvuru yapabilecekler. Kadın - Erkek zabıta memuru alımlarında KPSS'den en az 70 puan almış olmak şartı bulunuyor. 

İlana erişmek için tıklayın

Devlet hava Meydanları İşletmesine farklı unvanlarda  120 personel alınacak. Asistan ve stajyer hava trafik kontrolü personeli alımlarına başvurularda T.C. vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, P3 puan türünden en az 70 ve üzeri puan almış olmak gerekmektedir. 19 Ekime kadar devam edecek olan başvurular internet üzerinden yapılabilecektir. 

İlana erişmek için tıklayın

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2018, 21:39
YORUM EKLE