1421 Temizlik Görevlisi Alınacak! İlkokul Mezunu Olmak Yeterli

Kamuya ve bağlı kuruluşlarına memur alımları sürerken, özel sektör işletmelerine de personel alımları yapılmaya devam ediliyor. 1421 temizlik görevlisi alımı için adayların taşıması gereken tüm detaylar haberimizde...

1421 Temizlik Görevlisi Alınacak! İlkokul Mezunu Olmak Yeterli

İŞKUR ilanları kapsamında en az ilköğretim mezunu olan adaylar arasından temizlik görevlisi alımı yapılacaktır. Temizlik personeli alımı için adayların taşıması gereken şartlar ve diğer detaylar hakkında bilgilendirmelere aşağıda yer vermeye çalışacağız. Özel sektör işletmelerine çeşitli meslek sıfatlarıyla temizlik personeli alımı ya da ilkokul mezunu personel alımı şeklinde yayımlanan bu ilanlara başvurular İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecektir. Yayımlanan temizlik görevlisi alımı için adayların kamu haklarından mahrum bırakılmamış olması, kamuya zararlı bir faaliyette yer almamış olması, terör örgütleriyle ya da onların faaliyetleriyle ismi anılmamış olması, kendisine verilecek görevleri yerine getirebilecek olması, sağlık şartlarını taşıması ya da belirtilen engel düzeylerine uygun durumunun raporla belgelenmiş olması, takım çalışmasına yatkın olması, mesai saatlerine özen gösterebilecek olması, kişisel temizliğine önem veriyor olması, iletişim becerileri gelişmiş olması, mesleğinin gerektirdiği ekipman, ürünlerin kullanımı gibi noktalarda bilgi sahibi olması, kendisini geliştirmeye açık olması, güleryüzlü hizmet anlayışını benimsemiş olması gibi şartlara uygun olması gerekmektedir.

Başvurular ve diğer detaylar

İlanlara ulaşmak ve başvuru yapmak isteyen adaylar, ilanlara başvurularını İŞKUR üzerinden gerçekleştireceklerdir. İŞKUR üzerinden yürütülecek başvuru işlemleri için adayların üye profillerinin oluşturulmuş olması ve iş arama durumlarının aktif olması gerekmektedir. İlan içerisindeki en az ilköğretim mezunu olma şartını taşımayan adaylar başvuru yapamayacaklardır. Yürütülecek alımlara yönelik diğer tüm detaylar ve hak mağduriyetlerinin önüne geçmek amacıyla İŞKUR iş ve meslek danışmanları aracılığıyla başvuruların yapılması fayda sağlayacaktır.

İlanlara ulaşmak için iskur.gov.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hikmet cicek
Hikmet cicek - 3 yıl Önce

İse ihtiyacim var is ilani nezaman yayinlandi ve nekadar yayinda kalacak

Gülhan Arslan
Gülhan Arslan - 3 yıl Önce

Bu ilandaki iş için nereye başvuru yapmamız gerekiyor

cezmı
cezmı - 2 yıl Önce

ıyı gunler ben sızınle calısmak ıstıyorum

cezmı
cezmı - 2 yıl Önce

hayırlı gunler ben sızınle calısmak ıstıyorum 535 297 09 46 ıstanbul bagcılar

İmran demirel
İmran demirel - 2 yıl Önce

Slm ben daha iş arıyorum 05388907733

murat
murat - 2 yıl Önce

aydında oturuyom yüzde kırk engelli raporum var engelim boy kısalığı engelli stadüsünden bana uygun iş arıyom