Vakıflar Genel Müdürlüğü Memur Alım İlanı Düzeltildi

Vakıflar Genel Müdürlüğü geçtiğimi< günlerde bir duyuru yapmıştı ve bünyesindeki memur ihtiyacı için müfettiş yardımcısı alacaktı. Ancak ilanda düzeltilme yapıldı İşte yapılan düzeltilme.

Vakıflar Genel Müdürlüğü Memur Alım İlanı Düzeltildi
Vakıflar Genel Müdürlüğü 01 Eylül 2016 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki memur personel ihtiyacını karşılamak üzere toplamda 15 kişilik kadrosu ile müfettiş yardımcısı alacaktı. Ancak 09 Eylül 2016 tarihi ile ilanda düzenlemeler yapıldı. Yapılan düzenleme şöyledir;

DÜZELTME İLANI

01 Eylül 2016 tarihli ve 29818 sayılı Resmi Gazete ile Devlet Personel Başkanlığı ve Genel Müdürlüğümüzün internet sitelerinde yayımlanan “Vakıflar Genel Müdürlüğü Müfettiş Yardımcılığı Sınav Duyurusu”nun KPSS şartını düzenleyen 5’inci maddesinde aşağıda belirtilen şekilde düzeltme yapılmıştır.

A- Sınava katılabilmek için;

5- 18/03/2002 tarihli ve 2002/3975 sayılı Bakanlar Kurulu Kararıyla yürürlüğe giren Kamu Görevlerine İlk Defa Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Genel Yönetmelik Hükümlerine göre (A) Grubu kadrolar için 2015 ve 2016 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavının (KPSS) KPSSP39-40-42 puan türlerinin birinden 75 ve daha yukarı puan almak, puan sıralamasına göre atama izni alınmış kadro kontenjanının 20 katından fazla olmamak. (15x20=300’üncü aday ile aynı puanı alanlar da sınava kabul edilecektir.)

İlana ulaşmak için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE