Ulaştırma Bakanı Ahmet ARSLAN KGM'ye 640 Memur Alımı İçin Açıklama Yaptı!

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleştirme Bakanı Ahmet ARSLAN kara Yolları Genel Müdürlüğüne yapılacak olan 640 memur alımı için yeni bir açıklama yaptı.

Ulaştırma Bakanı Ahmet ARSLAN KGM'ye 640 Memur Alımı İçin Açıklama Yaptı!

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleştirme Bakanı Ahmet ARSLAN kara Yolları Genel Müdürlüğüne memur alımı için yeni biri açıklama yaptı. Bilindiği gibi KGM 2018/3 alımları ile sözleşmeli personellerin istihdamı yapıldı. 640 personel alımı için adaylar uzun zamandır yeni bir açıklamanın yapılmasını beklemekteydi. Bakan ARSLAN, bugün alımlar için açıklama geldi.

KGM MEMUR ALIMI;

UDH Bakanı Ahmet Arslan bugün ULAK hizmet törenine katıldı. Törende yapılan konuşmada Kara Yolları Genel Müdürlüğüne ihtiyaç bulunan alımlara yönelik açıklama adayları umutlandırdı. 

2018 BİTMEDEN ALINACAK.

Bakan ARSLAN; "Bu senenin ikinci yarısında 640 teknik personeli bünyemize katmakla ilgili süreci başlatacağız. Sene bitmeden bunları kadromuza katacağız." dedi.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Talihsiz
Talihsiz - 2 yıl Önce

Yaş şartı kaldırılsın alımlarda