Türk Kızılayı Yurt Geneli Memur Alımı Yapıyor!

Türk Kızılayı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere yurt geneli çok sayıda memur alımı yapıyor. Peki pozisyonlar ile detaylar nedir.

Türk Kızılayı Yurt Geneli Memur Alımı Yapıyor!

Sağlık konusunda önemli çalışmaları bulunan ve Türkiye'nin tüm illerinde, dört bir bölgede kan ile organ bağışlarını kabul etmekte olan Türk Kızılayı özellikle üniversite öğrencilerinden oluşan gönüllü çalışanları ile binlerce farklı noktada faaliyetlerini aktif olarak devam etmektedir.Türk Kızılayı ihtiyaçları için personel alımı ilanlarını resmi kariyer sitesi aracılığı ile duyurmaktadır.

Türk Kızılayı tarafından kamuoyuna duyurulan ilanlara bakıldığında yurt geneli çok sayıda memur ve personel alımı yapıldığı görülmektedir. Peki hangi pozisyonlar için personel alımı yapılacak ve personel alımına ilişkin detaylar nedir.

İLAN BİLGİSİ

Alım Yapan Kurum: Türk Kızılayı
Açık Pozisyon Sayısı: 10'a Yakın
Alınacak Memur Sayısı: Çok Sayıda

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

Türk Kızılayı 10'a yakın pozisyon için çok sayıda memur ve personel alımı yapacaktır. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak.

Çağrı Merkezi Operatörü(ÇMO)
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Delegasyon Yetkilisi(KDY2017)
Reporting/ Data Specialist
Bölge Satış Yöneticisi - İstanbul(BSYAS1117)
Gazze Delegasyon Başkanı
Monitoring and Evaluation Assistant(ME)
Tercüman
Gençlik Çalışanı

BAŞVURULAR

Yukarıda Türk Kızılayı kurumunun alım yapacağı pozisyonlar detaylı olarak verilmiş olup adaylar bu pozisyonlar için başvurularını gerçekleştirebilir. Buna göre Türk Kızılayının personel alımına başvuru yapacak adayların aşağıdaki linki takip etmesi, pozisyonlar da aranan nitelikleri öğrenmesi ve müracaatlarını tamamlaması gerekmektedir.

//basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx
TÜM İLANLARI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2017, 23:30

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE