Türk Hava Yolları Kabin Memuru ( Hostes ) Alımı Yapıyor

Türk Hava Yolları memur personel alımı yapacağını belirtti. Yayımlanan ilana göre En az lise mezunu Kabin memuru alımı yapılacak. İşte başvuru formu ve başvuru bilgileri.

Türk Hava Yolları Kabin Memuru ( Hostes ) Alımı Yapıyor

Türk Hava Yolları ( THY ) kendi resmi internet sitesinde yayımlamış olduğu ilana göre bünyesindeki memur personel eksikliğini karşılamak amaçlı alım yapacağını belirtti. Yayımlanmış olan ilana göre Türk Hava Yolları bünyesine en az lise mezunu olan Kabin memuru alacak. Türk Hava Yolları tarafından yapılan duyuruyu özetleyecek olursak şöyledir;

Türk Hava Yolları dünyada en fazla uçan havayolu olan, yaptığı uluslararası bağlantılar ve kazandığı bir çok ödül ile ülkemizi temsil eden bir firmadır. Buna göre Türk Hava Yolları büyüme sürecinde kendisine katılacak Bayan Kabin memurları aramaktadır. Adayların,  iletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın, dinamik ve güler yüzlü olmaları gerekmektedir.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Türk Hava Yolları ( THY ) alımını yapmayı planladığı kabin memuru adaylarından, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, En az lise mezunu olmak, İyi derecede İngilizce bilmek ve Varsa ikinci yabancı dil tercih sebebidir, Adli Sicil kaydı ve adli sicil arşivi temiz bulunmak, 01 Ocak 1988 ve 31 Aralık 1997 tarihleri arasında doğumlu olmaları gerekmektedir. Ayrıca Mavi Kart sahibi olan adaylarda başvuru yapabilirler.

Bunun dışında Sağlık açısından, 160cm ve 180 cm boyu arasında olmak, Sağlık açısından görevini yapmasına ve uçuşlarını engelleyecek bir sağlık sorunu olmamak, Kabin Memuru formasını giydiğinde vücudunun görünecek yerlerinde dövme, piercing, yanık ve yara izi vb. bulunmamak ve daha önce çalıştığı kuruluşlardan disiplin cezası ile ayrılmamış olmaları gerekmektedir.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar Türk Hava Yolları resmi internet sitesi olan www.thy.com üzerinden başvurmaları gerekmektedir. Yukarıdaki şartları taşımayanların ve internet başvurusu dışında herhangi bir şekilde başvuru yapanların başvurusu kabul edilmeyecektir. İlan hakkında detaylı bilgi almak için ve başvuru formuna ulaşmak için Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2018, 20:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
EYLEM
EYLEM - 3 yıl Önce

MRB KLENDIOMIO BIOKLDIOM BIOKLEKLIO HSTES KLMAKL IOSTIOYRUM VE SUAN KLKLAVYEM BYUKL-

Melih
Melih - 3 yıl Önce

Valla arkadaşın maaş bordrosunda brüt 16.500 tl maaş görünce bende başvurdum

EYLEM
EYLEM - 3 yıl Önce

MRB

Özlem
Özlem - 3 yıl Önce

Başvurduk bekliyoruz

mihriban
mihriban - 3 yıl Önce

İngilizce ¢at pat biliyoruz napakk

Ays
Ays - 3 yıl Önce

Başvuru ne zamana kadar acaba

SIRADAKİ HABER