Türk Hava Kurumu 2 Farklı Kadroda Memur Personel Alımı!

Türk Hava Kurumuna iki farklı kadroda personel alım ilanı açıklandı. Bunlardan bir tanesi resmi gazetede duyulurken, diğer ilan ise bir kariyer portalı üzerinden açıklandı. Doktor ve öğretim görevlisi personel alımı başvuru şartlar haberimizde..

Türk Hava Kurumu 2 Farklı Kadroda Memur Personel Alımı!

Türkiye’nin havacılık alanındaki sivil ve askerli alanında önemli katkılar sağlayan Türk Hava Kurumuna yeni personel alım ilanları açıklandı.

2 farklı kadrodaki personel alım ilanlarından bir tanesi Türk Hava Kurumu Üniversitesinde görevlendirilmek üzere öğretim görevlisi alımıdır. Adayları bu alımlara 8 Ocak ile 22 Ocak tarihleri arasında başvuru yapabilecekler. Buna göre Elektrik-Elektronik, Mühendisliği, Endüstri, Endüstri, Endüstri, Uzay, Meteoroloji, Havacılık Yönetimi, İşletme Mühendislik Bölümleri,  Lojistik Yönetimi, Pilotaj Bölümü, Uçak Teknolojisi, Ankara Havacılık Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü, sivil havacılık kabin hizmetleri programlarında olmak üzere 29 öğretim görevlisi istihdam edilecek. Adaların Yabancı Dil Sınavı YDS'den en az 80 ve üzeri puan almış olmaları gerekli olacak. Başvurular şahsen ya da posta yolu ile yapılabilecek. Buna göre istenilen belgeleri Türk Hava Kurumu Üniversitesi Rektörlüğü Personel Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir.

İLAN KILAVUZU

THK SAĞLIK PERSONELİ ALIMI

Türk Hava Kurumuna yapılacak personel alımlarından bir diğeri de Doktor kadrosunda olacak. Bu ilan kariyer portalı üzerinden adayalar duyuruldu. Buna göre medikal doktor alımında adaylar hava ambulansında görevlendirilecekler. Adayların hastane ve yoğun bakım ambulans deneyimi olması istenilmektedir. Bu alandaki başvurular 23 Ocak tarihinde sona erecek. Başvurular nasıl yapılacak. Doktor kadrosundaki alımlar için //bit.ly/2QzanfM adresi üzerinden başvurular tamamlanabilecek.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE