TÜİK En Az İlkokul Mezunu Memur Personel Alımları Yapıyor! Başvuru Ekranı

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) bünyesine yapılacak olan memur ve personel alımları için adayların başvuru yapabileceği ilan bağlantısına ve başvuru koşullarına haberimizden erişim sağlanabilmektedir.

TÜİK En Az İlkokul Mezunu Memur Personel Alımları Yapıyor! Başvuru Ekranı

TÜİK geçtiğimiz gün yaptığı duyurusunda bünyesine memur ve personel alımı gerçekleştireceğini aktardı. Yapılan duyuruda ilgili başvuruların İŞKUR üzerinden alınacağı ve başvuru işlemlerine yönelik detayların da yine İŞKUR üzerinde ve ilan duyurusunda bulunduğu aktarılmıştı. İŞKUR üzerinden yürütülecek başvuru işlemlerinde, ilgili kadrolara en az ilkokul mezunu adayların başvuruları alınacaktır. Başvuru süreçleri devam eden bu ilanlarla alakalı bilgilendirmelere ve başvuru ekranlarının adresine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Hangi pozisyonlara tüik personel alımı yapıyor?

İlgili duyuruda kadrolar soğuk mutfak aşçısı, aşçı, tatlı ustası, aşçı yardımcısı, servis elemanı, bulaşıkçı, temizlik personeli olarak aktarılmaktadır. Yayımlanan ilandaki tüm detaylara aşağıdaki bağlantı üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Yayımlanan ilana başvurular İŞKUR üzerinden alındığından, başvuru yapacak adayların İŞKUR üye profillerinin olması gerekmektedir. Aktif iş arama durumu olmayan kişiler başvuru yapamamaktadır. Başvurmadan önce iş arayan durumunuzu, kişisel bilgilerinizi ve mesleki bilgi alanlarınızı kontrol etmenizi, değişiklik yaşandıysa bu alanları güncellemenizi önermekteyiz. İŞKUR bağlantıları aşağıda yer olacak tüik ilkokul mezunu personel alımı ve diğer tüik memur alımı için başvuru koşulları, ek nitelikler ya da mesleki gereklilikler gibi detaylara da daha önce yaptığımız haberden erişim sağlanabilmektedir. Daha önce yaptığımız haberde ilana başvuracak adaylarda aranan mesleki gerekliliklere değinilmiş, ilgili duyurunun detayları aktarılmıştır.

TÜİK memur alımı şartları ve diğer detaylar için > Tıklayınız

Soğuk mutfak aşçısı: https://bit.ly/2QRQAKm

Tatlı ustası: https://bit.ly/2LBivIv

Aşçı yardımcısı: https://bit.ly/2Lyk35V

Temizlik görevlisi: https://bit.ly/2AirIB3

Aşçı: https://bit.ly/2LxYVwS

Bulaşıkçı: https://bit.ly/2Q1sSGj

Garson: https://bit.ly/2Q0EFEH

YORUM EKLE
YORUMLAR
Halil özgan
Halil özgan - 3 yıl Önce

Samsun ili icin de geçerli mi nasil başvurabilirim

erdal altay
erdal altay - 3 yıl Önce

çalışmak istiyorum tlfnum 05317748404