TÜBİTAK Ön Lisans Mezunu Memur ( Koruma ) Alımı İlanı Yayımlandı!

TÜBİTAK her geçen gün yeni ilanlar yayımlamaya devam ediyor. 30 Eylül 2019 tarihi itibari ile yayımlanmış olan ilana göre tecrübeli Koruma memuru alımı yapacak.

TÜBİTAK Ön Lisans Mezunu Memur ( Koruma ) Alımı İlanı Yayımlandı!

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığından yeni bir memur alım ilanı geldi. 30 Eylül 2019 tarihi itibari ile Resmi Gazete'de ve Türkiye İş Kurumu üzerinde gelmiş olan ilana göre TÜBİTAK bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere memur alımı yapacağını belirtti. 

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı memur alım ilanına başvuru yapacak adaylardan bazı nitelikler aranıyor. Bu kapsamda adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile bağlantısı olmamak, En az iki yıl Özel Güvenlik görevlisi görevinde çalışmış olmak ve bunu belgelemek, En az Ön Lisans mezunu olmak, Silahlı özel Güvenlik kartına sahip olmak, Son başvuru tarihi itibari ile 28 yaşını bitirmemiş olmak şartları aranacak.

Ayrıca alımlar, Kocaeli ili Marmara Araştırma merkezine yapılacak olup adayların Kocaeli Gebze veya Darıca ilçelerinde ikamet ediyor olmaları gerekmektedir.

BAŞVURULAR:

Başvuru süreci ilanın İŞKUR üzerinde yayımlanmasının ardından başladı. Başvuruların en geç 5 gün içerisinde yapılması gerekmektedir. Bu bağlamda adaylar başvurularını en geç 04 Ekim 2019 tarihine kadar Türkiye İş Kurumu üzerinden elektronik ortamda başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. İlan hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için Buraya Tıklayınız.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ferhat yağız
Ferhat yağız - 2 yıl Önce

Başvuru ekranı kaldırılmış, bilgisi olan var mı?