TÜBİTAK Dağıtıcı ve Büro Memuru Alım İlanı Yayımladı! Lise ve Ön Lisans

TÜBİTAK yeni ilan yayımladı. Yayımlanan ilan ile farklı pozisyonlarda ve eğitim seviyelerinde alım yapılacağı bildirildi. Peki kimler başvuru yapabilir?

TÜBİTAK Dağıtıcı ve Büro Memuru Alım İlanı Yayımladı! Lise ve Ön Lisans

Resmi Gazete ilanları yayımladı. 27 Şubat 2020 tarihi itibari ile yayımlanmış olan ilanlara göre TÜBİTAK bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı pozisyonlarda memur alımı yapacak. Bu bağlamda başvuru süreci İŞKUR üzerinden yapılacak olup başvuru süreci başlamıştır. Bizde İşin Olsa ekibi olarak sizlere bu haberimizde ilanın detaylarını aktaracağız.

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR NEDİR?

TÜBİTAK bünyesine 8 kişilik boş kadro ile Lise Mezunu Dağıtıcı ve Ön Lisans mezunu Büro Memuru alımı yapacağını bildirdi. Bu bağlamda normal statüde Ankara ilinde yapılacak.

Bu kapsamda Tecrübesiz 1 Dağıtıcı, 5 Yıl denetimi olan 4 Büro Memuru ve Deneyimsiz 3 Büro memuru alımı yapılacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

1) T.C. Vatandaşı olmak.

2) Kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak ve devlet memuru olmasına engel bir suç kaydına sahip olmamak.

3) Askerlik ile herhangi bir ilişiği bulunmamak.

4) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak.

5) Sorumluluk sahibi ve dikkatli olmak.

6) Ekip çalışmasına yatkın olmak.

ÖZEL ŞARTLAR NEDİR?

Dağıtıcı kadrosu için herhangi bir lise mezunu olmak şartı aranacak.

Büro memuru alımı için 5 yıl deneyim sahibi olan adaylar için ve Tecrübesiz alım yapılacak 3 kişilik alım için, Ön Lisans programından, Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi, Yönetici Asistanlığı, İşletme, İşletme Yönetimi, Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik, Pazarlama, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Halka ilişkiler, reklamcılık, İletişim ve Halkla İlişkiler, Bilgi yönetimi, Finanas, Muhasebe, Maliye bölümlerinden mezun olmuş olmak şartı aranıyor.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar için ilan İŞKUR üzerinde yayımlanmış olup adaylar başvurularını en geç 02 Mart 2020 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gereklidir. bu yönde başvurular İŞKUR üzerinden elektronik ortamda veya İŞKUR il Müdürlüğü üzerinden yapılacaktır. İlan hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet ATEŞ
Mehmet ATEŞ - 1 yıl Önce

Linklerdeki yerler hep boş. Düzeltilmesi gerek