TÜBİTAK 95 Memur Alımı Yapıyor! KPSS Şartsız

TÜBİTAK tarafından yayımlanan ilanlara göre 95 kişilik KPSS şartsız memur alımı yapılacak. Peki aranacak şartlar nedir, nasıl başvuru yapılır?

TÜBİTAK 95 Memur Alımı Yapıyor! KPSS Şartsız

Ülkemizin önemli kamu kurumları arasında yer almakta olan ve çok sayıda personeli ile çalışma alanlarını genişletmeye devam eden TÜBİTAK aralıklarla kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere kamu personeli alımı gerçekleştirmektedir. İlgili alım ilanları TÜBİTAK tarafından hazırlanıp kamuoyuna duyurulmakta olup adaylar niteliklerine göre müracaatlarını tamamlamaktadır. TÜBİTAK tarafından yeni yayımlanan ilanlara göre 95 kişilik memur alımı yapıldığı görülmektedir. Peki alım yapılacak pozisyonlar nelerdir, kimler başvuru yapabilir?

Kadro Detayları Nedir?

TÜBİTAK toplam 95 kişilik memur alımı yapacağını duyurdu. Peki kadro detayları nedir, nasıl başvuru yapılır ve kimler başvuru yapabilir?

5 AR-GE Personeli Alımı

Bilgisayar Bilimleri, Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, ElektronikMühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği,Matematik,Matematik Mühendisliği veya Yazılım Mühendisliği bölümü mezunları

20 AR-GE Personeli Alımı

Elektrik-Elektronik Mühendisliği, ElektronikMühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, TelekomünikasyonMühendisliği veya Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği mezunları.

30 AR-GE Personeli Alımı

Bilgisayar Bilimleri, Bilgisayar Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, ElektrikElektronik Mühendisliği veya Yazılım Mühendisliği mezunları

3 AR-GE Personeli Alımı

Endüstri Mühendisliği veya Endüstri Sistem Mühendisliği mezunları

7 AR-GE Personeli Alımı

Endüstri Mühendisliği veya Endüstri Sistem Mühendisliği mezunları

5 AR-GE Personeli Alımı

Bilgisayar Mühendisliği veya Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği mezunları

25 AR-GE Personeli Alımı

Bilgisayar Mühendisliği veya Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği mezunları

Yukarıda hangi pozisyon için aranmakta olan mezuniyet şartlarının ne olduğu belirtilmiş olup bu şartlara uyum sağlayan adaylar başvurularını yapabilirler. Müracaatlarını gerçekleştirmek isteyen ilgili bölüm mezunu adaylarının hemen aşağıdaki link üzerinden müracaatlarını gerçekleştirmesi gerekmektedir.

https://kariyer.sage.tubitak.gov.tr

YORUM EKLE