THY En Az Lise Mezunu 2019 Personel Alımı İlan Tarihi ve Şartlar, Başvuru Bilgileri

Türk Hava Yolları (THY) bünyesine 1600 kabin memuru alımı yapılacağı aktarılmıştı, bu memur alımı için başvuru şartları neler olacak, ilanlar ne zaman yayımlanacak? İşte merak edilen detaylar...

THY En Az Lise Mezunu 2019 Personel Alımı İlan Tarihi ve Şartlar, Başvuru Bilgileri

Geçtiğimiz aylar itibariyle Türk Hava Yolları (THY) bünyesine 1600 kabin memuru alımı yapılacağı ifade edilmişti. 2019 yılı için THY bünyesinde istihdam edilecek 1600 kabin memuru için ilanların yayımlanma tarihi merak ediliyor. 2019 yılına yeni girdiğimiz şu günler itibariyle, çok sayıda aday tarafından THY kadrosuna yapılacak bu memur alımının detayları soruluyor. Türk Hava Yolları tarafından net bir açıklama yapılmamış olsa da bizler isinolsa.com ekibi olarak bu alımların Mart ayından sonra gündeme gelebileceğini düşünüyoruz. Daha önceki alımlarla benzer bir ilan yayımlaması muhtemel gözüken Türk Hava Yolları' nın en az lise mezunu adaylar arasından alım yapması bekleniyor.

THY 1600 kabin memuru en az lise mezunu olmak şartıyla yapılacak

Daha önceki alımlarda en az lise mezunu olan adaylar arasından alımlar yapan THY, bu ilanında da muhtemelen benzer şartları arayacaktır. Başvuru yapacak kişilerin en az lise mezunu olması, boy ve kilo şartlarını taşıması, vücudunun gözüken yerlerinde dövme bulunmuyor ya da çok küçük bulunuyor olması, dış görünüşüne dikkat eden ve prezentabl, yurt içi ve yurt dışı görevlendirmeyi kabul eden ve resmi ya da sağlık açısından engeli bulunmayan, kamu zararına faaliyetlerde yer almamış, en az 1 yabancı dili akıcı şekilde konuşabilen ve verilecek eğitimlerden başarıyla ayrılabilecek kişiler olması istenmektedir. Türk Hava Yolları tarafından Mart ayı itibariyle yayımlanacağını düşündüğümüz bu ilana yönelik gelişmeler yaşandığında, THY personel alımı ilanı için tüm gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için isinolsa.com mobil uygulamalarımızı indirmeyi unutmayınız.

Uygulamalar için tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2019, 16:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER