TEİAŞ ve TEDAŞ 278 Memur Alımı Yapıyor! Adayların Dikkatine

TEİAŞ ve TEDAŞ bünyelerine KPSS 2018/2 tercihleri kapsamında toplamda 278 memur alımı gerçekleştirilecektir. Yürütülecek memur alımlarında adaylarda aranan şartlar ve diğer detaylara, tedaş ve teiaş memur alımlarına haberimizden erişebilirsiniz..

TEİAŞ ve TEDAŞ 278 Memur Alımı Yapıyor! Adayların Dikkatine

KPSS 2018/2 TERCİHLERİNİ YAPACAK ADAYLARIN DİKKATİNE

KPSS puanları ile tercih edilebilecek memurluk kadrolarının arasında TEİAŞ ve TEDAŞ kurumları da yer almaktadır. Bu kurumlara toplamda 278 memur alımı gerçekleştirilecek olup, alım işlemleri KPSS puanlarıyla yapılacak KPSS 2018/2 tercihleriyle sağlanacaktır. KPSS puanı bulunan adaylar ilgili kurumların memurluk kadrolarına tercihlerini gerçekleştirebilirler. Yayımlanan duyuruda ÖSYM TEDAŞ ve TEİAŞ dışında çok sayıda kuruma daha yer vermiştir. İlgili kılavuzlarda belirtilmiş olan bu memur alımı ve daha fazlasına sitemiz isinolsa.com üzerinde yer vermeye çalışıyoruz. Tüm ilanlara ulaşmak ve tercih sürecini etkin yönetmek adına sitemizin mobil uygulamalarını indirmenizi önermekteyiz. Böylelikle tüm gelişmelerden anlık olarak bildirim alabilir, bilgilendirmeleri kaçırmamış olursunuz.

iOS için tıklayınız

Android için tıklayınız

TEİAŞ MEMUR ALIMI (TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM A.Ş)

TEİAŞ bünyesine toplamda 193 memur alımı sağlanacaktır. Bu alımları tercihlerinde gösterebilecek adayların KPSS lisans puanlarının bulunması gerekmektedir. Alımlar lisans KPSS puanları üzerinden alınacak tercihlerle yapılacaktır. Lisans düzeyinden bu kuruma toplamda 193 memur alımı yapılmaktadır...

TEDAŞ MEMUR ALIMI (TÜRKİYE ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş)

TEDAŞ tarafından açılan memurluk kadrosuna lisans mezunu adayların tercih işlemi sağlayabilmeleri mümkündür. TEDAŞ kadrolarına tercih için adayların lisans KPSS sınavına katılmış olmaları gerektiğinden, ilgili memurluk kadrosuna başvuru yapacak adayların, niteliklere ve özel koşullara göz atmaları faydalarına olacaktır. TEDAŞ bünyesinde memur olmak isteyen ve tercih edecek adaylara yönelik lisans düzeyinden açılan toplam kadro sayısı 85 kişiliktir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
rıdvan
rıdvan - 2 yıl Önce

tedasın 85 alımına nerden ulasabiliriz