TCDD KPSS Şartsız En Az Lise Mezunu Memur Alımı Yapılacak! 356 Memur Alınacak

TCDD bünyesine yapılacak olan 356 memur alımı için başvurular alınacak. TCDD 356 memur alımı ve başvuru şartlarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

TCDD KPSS Şartsız En Az Lise Mezunu Memur Alımı Yapılacak! 356 Memur Alınacak

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları (TCDD) bünyesine İŞKUR üzerinden yayımlanacak ilan detaylarına uygun 356 memur alımı gerçekleştirilecektir. Bu memur alımı için adayların en az lise mezunu olmaları beklenecek ve adayların başvuru tarihleri arasında, ilgili işlemleri tamamlayıp evraklarını teslim etmeleri gerekecek. 356 memur alımının yapılacağı KPSS şartsız memur alımı için adayların taşıması gereken temel şartlara haberimizde yer vereceğiz. Daha fazla bilgi ve detay için kılavuza göz atılması gerekmektedir.

TCDD memur alımı bilgileri ve diğer detaylar

86 TREN TEŞKİL İŞÇİSİ, 42 DEMİRYOLU YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM MAKİNESİ OPERATÖRÜ, 188 DEMİRYOLU HATTI BAKIM ONARIMCISI, 40 LİMAN VİNÇ OPERATÖRÜ (RTG CE SSG) kadrolarına yönelik olarak gerçekleştirilecek alımlarda, adayların başvuru süreçlerine yönelik işlemler İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecektir. Bu ilanlar  09.04.2019 - 15.04.2019 tarihleri arasında İŞKUR üzerinden yayımlanacak ve başvuruları alınacaktır. 

TCDD memur alımına başvuru süreçleri

İlana başvurular 09.04.2019 tarihi itibariyle başlayacaktır. Alınacak olan memurlara yönelik diğer detaylara aşağıda yer alan bağlantıyla kılavuza ulaşarak göz atabilirsiniz. Kılavuz üzerinde tüm bilgilere ve bilinmesi gereken önemli noktalara yer verilmiştir. TCDD memur alım süreci için bilgi paylaşımı, merak ettiğiniz konular gibi noktalarda bizlere yorumlar kısmından ulaşabilirsiniz. İlana başvurular açıldığı anda bildirim almak ve başvurunuzu gerçekleştirmek için mobil uygulamalarımızı ücretsiz olarak uygulama mağazalarından indirebilir, telefonlarınıza yükleyebilirsiniz.

İlan kılavuzu ve diğer detaylar için tıklayınız.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Rıfat
Rıfat - 2 yıl Önce

TCDD ve gar müdürlüklerinde özellikle makine CNC mezunu gençlere öncelik verilmesini talep ediyoruz.Lise mezunu

fatih
fatih - 2 yıl Önce

TCDD personel alımını raylı sistemler mezunu gençlerden yana kullanmalı. yoksa bu okullarda okuyanların sonu ne olacak .

Rıfat BİBER
Rıfat BİBER - 2 yıl Önce

TCDD teknik lisenin tüm bölümlerinden öğrenci almalıdır.Makine bölümüne makine CNC mezunlarından diğer bölümlere de diğer mezunlardan almalıdır.Aynı diğer kurumlarda olduğu gibi

serkan
serkan - 2 yıl Önce

ön lisans makine bölümü başvurabilecek mi

Rıfat
Rıfat - 2 yıl Önce

Tren teşkil işçi alımına teknik lise makine CNC bilgisayarlı nümerik kontrol mezunları da başvuru yapabilmelidir.

Raylı sistemler
Raylı sistemler - 2 yıl Önce

Raylı sistemler elektrik elektronik bölümü lise. Mezunuyum öncelik bize verildiği için teşekkürler

Musa işliyen
Musa işliyen @Raylı sistemler - 2 yıl Önce

Kardesim lise mezun olmam 2 ay var olurmu

Adem incesu
Adem incesu - 2 yıl Önce

Meslek lisesi motorlu araçlar teknolojisi bolumünden mezunum ben de basvurabilirmiyim

Ercan okur
Ercan okur - 2 yıl Önce

TCDD satın alma ve stokda staj görüyorum elektrik elektronik bölümüm 2 ay var lisenin bitmesine başvurabilirmiyim