TBMM Yüksek Maaşla Bilişim Personelleri Alacak! Başvuru Şartları ve Detaylar

TBMM bünyesine yüksek maaşla istihdam edilmek üzere bilişim personelleri alımı gerçekleştirilecektir. Yürütülecek personel alımları hakkında bilinmesi gerekenlerin tamamı haberimizde yer almaktadır.

TBMM Yüksek Maaşla Bilişim Personelleri Alacak! Başvuru Şartları ve Detaylar

TBMM bilişim personeli pozisyonlarında yüksek maaşlarda memur alımları gerçekleştirilecektir. Yürütülecek TBMM personel alımı konusunda adayların taşıması gereken şartlara ve başvurulardaki diğer detaylara değinmeye çalışacağız. Yürütülen tbmm bilişim personeli alımında aşağıdan ödenecek maaşlara ve pozisyonlara erişim sağlanabilmektedir. Maaşlara ve pozisyonlara göz attıktan sonra, ilgili pozisyonların bazı başvuru koşullarına değineceğiz. TBMM personel alımı aşağıdaki maaşlarla yapılacak alımlar üzerinden gerçekleştirilecektir.

Yazılım geliştirme personeli 11.509,96 TL

Kıdemli yazılım geliştirme personeli 17.264,94 TL

Sistem uzmanı 11.509,96 TL

Kıdemli sistem uzmanı 17.264,94 TL

Siber Güvenlik 17.264,94 TL

Network Uzmanı 11.509,96 TL

Başvuru koşulları ve diğer detaylar

tbmm bilişim personeli alımı için başvuru yapmak isteyecek adaylarda, ilanda belirtilen nitelikleri barındırmak, kamu haklarından mahrum bırakılmamış olmak, sağlık problemi bulunmamak, takım çalışmasına yatkın olmak, askerlik hizmetini tamamlamış ya da ilişiği bulunmamak, muhakeme yeteneği ve temsil yeteneği gelişmiş olmak, kendisine verilecek görevleri zamanında yerine getirebilecek olmak, kamu zararına bir faaliyette ismi anılmamış ya da herhangi bir suçtan dolayı hüküm giymemiş olmak şeklinde 657' ye tabi genel memur alım kuralları geçerliliğini koruyacaktır. Her pozisyon için farklı ek nitelikler ve diğer koşullar aranmakta olup, ilgili duyuruda aktarıldığı üzere tam uygunluk ve resmi belgelerle ibraz istenmektedir. Yayımlanan personel alımı hakkında tüm detaylara aşağıdaki kılavuzdan erişim sağlanabilmektedir. Başvurular 24.12.2018-11.01.2019 tarihleri arasında yapılacaktır. İlana başvurular açıldığı anda haberdar olmak için mobil uygulamalarımızı indirebilirsiniz. Tüm memur alımları böylelikle cep telefonunuza bildirim olarak gönderilecektir.

Android> Tıklayın

iOS> Tıklayın

Kılavuz için> Tıklayın

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2018, 18:05
YORUM EKLE