Son İki Gün İçinde 650 Memur Alım İlanı Açıklandı! İşte Kurumlar ve Başvuru Detayları..

Devlet personel Başkanlığı üzerinden Bakanlıklar, Üniversiteler, kamu kurumları belediye Başkanlıkları ve diğer kurumlara 27 Aralık ve 28 Aralık tarihinde 650 memur alım ilanı açıklandı..

Son İki Gün İçinde 650 Memur Alım İlanı Açıklandı! İşte Kurumlar ve Başvuru Detayları..

Devlet Personel Başkanlığı üzerinden 27 Aralık ve 28 Aralık tarihinde memur alım ilanları rekor sayıya ulaştı. Buna göre Üniversitelere, bakanlıklara ve kamu kurumlarına memur alımları için çok sayıda yeni ilanlar açıklandı. Tüm bu alımlardaki detaylar ise şu şekilde olacak.

650 MEMUR ALIMI;

28 Aralık tarihinde açıklanan ilanda Konta teknik Üniversitesi 12 Akademik personel alımı yapacak. Bu alımda başvurular 13 Ocak tarihine kadar devam edecek. Öğretim elemanı kadrosundaki alımlara başvurular için özel şartları ilan detaylarından inceleyebilirisiniz.

27 Aralık tarihinde Bakanlıklara ve kamu kurumlarına yapılacak memur alımları ise şu şekilde olacak.

Bakanlıklar ve kamu kurumu ilanları: Türkiye yazma eserler kurumu başkanlığı 30 kişilik sözleşmeli personel (restoratör) alacak. Karayolları genel müdürlüğü Teknik hizmetler sınıfı memur alım ilanı açıkladı. Ankara müzik ve güzel sanatlar üniversitesi 1 sözleşmeli personel alacak. Devlet su işleri genel müdürlüğü 35 memur alacak. Sanayi ve teknoloji bakanlığı 42 sanayi ve teknoloji uzmanı alacak. Enerji ve tabii kaynaklar bakanlığı 30 enerji ve tabii kaynaklar uzman yardımcısı alacak. Diyanet işleri başkanlığı Diyanet işleri uzman yardımcılığı yarışma sınavı yapıyor. Sağlık bilimleri üniversitesi Öncelikli alan arş.gör alımı ilanı açıkladı.

Akademik İlanlar: Karadeniz teknik üniversitesi 79, Karadeniz teknik üniversitesi 18, Aksaray üniversitesi 10, Gümüşhane üniversitesi 3, Zonguldak Bülent Ecevit üniversitesi 3, İstanbul üniversitesi-cerrahpaşa 7, Kütahya Dumlupınar üniversitesi 17, Orta doğu teknik üniversitesi 17, Trakya üniversitesi 32, Erciyes üniversitesi 91, Trakya üniversitesi 45, Kastamonu üniversitesi 51, Pamukkale üniversitesi 17, Anadolu üniversitesi 31, Yalova üniversitesi 12, Gazi üniversitesi 86, Erzurum teknik üniversitesi 3 akademik personel alacak.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI;

Adayların T.C. vatandaşı olması, yaş şartında en az 18 yaşını tamamlamış olması, lise, önlisans ve lisans mezunu olması, akademik kadrolardaki ilanlar için Akademik kadroda istenilen genel ve özel şartları taşımaları gerekli olacak. Tüm bu ilanlara Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinden erişilebileceği gibi https://www.isinolsa.com/kamu-ozel-alimlari adresinden tüm ilanlara erişebilrisiniz.

İŞİN OLSA

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Şerife   gungor
Şerife gungor - 10 ay Önce

Boş sevinme yin ev hanımlar devlet sizi kandırıyor bende dahil olmak üzere kepçe ile veriyor kaşık ile alır yorr size tavsiyem kardeşler hakkınız olanı alın

Gülsen yuce
Gülsen yuce - 10 ay Önce

Engeli den 149 calisa bilir raporumla illk okul vasıflı ankarada memur veya sertifikasiz ozel guvnelik is varmi

Bulent yurtasan
Bulent yurtasan - 10 ay Önce

T.C başbakanlık devlet personel başkanlığı