Sinpaş Sağlık Memuru Alımı 2015

Sinpaş Sağlık Memuru Alımı 2015 Sinpaş Memur Personel alımı gerçekleştiriyor

Sinpaş Sağlık Memuru Alımı 2015

Sinpaş Sağlık Memuru Alımı 2015

Sinpaş Memur Personel alımı gerçekleştiriyor. Sinpaş bünyesinin ihtiyacını karşılamak üzere Ankara'da Sağlık Memuru alımı gerçekleştiriyor. Sizde Başvuruda bulunmak için alt kısımda verilmiş olan genel niteliklere, özel şartlara ve başvuru bilgilerine ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Sağlık Memuru Aranan Nitelikler

Ankara Altınoran projesinde görevlendirilmek üzere; Sağlık Lisesi veya Meslek Yüksekokulu mezunu, Sağlık sektöründe en az 2 yıl tecrübeli, İnsan ilişkilerinde başarılı, MS Office programları kullanabilen, Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur. Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.

Ek Bilgiler

İş Alanı: Sağlık Hizmetleri Organizasyondaki Yeri: Uzman Çalışma Şekli: Tam zamanlı Çalışma Yeri : Ankara - Türkiye Yayınlanma Tarihi: 11. 02. 2015 Son Başvuru Tarihi: 12. 04. 2015 Sektörler: YAPI-İNŞAAT Eğitim Durumu: Meslek Yüksekokulu Mezunu, Lisans Mezunu

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE