Sağlık Bakanlığı Danışman Memur Alımı Yapacak! İlanlar Yayımlandı

Kamuya ve bağlı kuruluşlarına yönelik olarak yapılan memur alımlarında, Sağlık Bakanlığı bünyesine de danışman memur alımı gerçekleştirilmektedir...

Sağlık Bakanlığı Danışman Memur Alımı Yapacak! İlanlar Yayımlandı

2019 yılı memur alımları kapsamında, Sağlık Bakanlığı danışman memur alımı yapılacağı aktarılıyor. 2019 yılı memur alımları için Sağlık Bakanlığı bünyesine yapılacak danışman memur alımları için adaylarda aranacak şartlar ve diğer detaylara haberimizde yer vereceğiz. Danışman memur alımı için adayların kamu haklarından mahrum bırakılmamış olması, sağlık problemi bulunmaması, takım çalışmasına yatkın olması, mesleki bilgi ve tecrübe sahibi olması, iletişim ve ifade yetenekleri gelişmiş, muhakeme yetenekleri yüksek olması, kendisine verilecek görevleri yerine getirebilecek olması, askerlik hizmetini tamamlamış olması, sağlık durumunu sağlık raporuyla belgeleyebilecek olması istenmektedir. Başvuracak adayların 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesinde belirtilen şartlara uygun olması gereklidir. İlana başvuracak adaylara yönelik kılavuz bağlantıları aşağıda yer almaktadır.

Danışman memur alımları yapılacak

Sağlık Bakanlığı bünyesine Türkiye Sağlığın Geliştirilmesi Araştırması Metodoloji Danışmanlığı (1 kişi), Editörlük ve Sağlık Bilgisi Arama Davranışları/Sağlığı Geliştiren Davranış Değişimleri Bölüm Danışmanlığı (1kişi), Riskli Sağlık Davranışları Bölüm Danışmanı (1kişi), Çevre ve İş Sağlığı Bölüm Danışmanı (1kişi), Sağlık Hizmetleri Kullanımı ve Tarama Testleri Bölüm Danışmanı (1kişi) kadroları üzerinden danışman memur alımları gerçekleştirilecektir. Başvuru yapmak isteyen adaylar 04 Şubat 2019 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirebileceklerdir. Başvuruda adaylardan istenen belgeler ve başvuru formlarına yönelik bilgilendirmeler kılavuzda aktarılmıştır. Tüm memur alımları, ekonomi haberleri, KPSS ve kamu gündemine yönelik gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için isinolsa.com mobil uygulamalarımızı Android ve iOS cihazlarınıza indirmeyi unutmayınız.

Kılavuz için tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2019, 00:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
cansu
cansu - 3 yıl Önce

Sayın bakan bir önceki sağlık bakanı Ahmet beyin yaptığı atamalar yönelik haberleri bırakın eski sağlık bakanımızı arar olduk kaç ay oldu hala bir atama yok atamayı bırakın halkı insan yerine koyup bir açıklama yaptığınız bile yok sayın Ahmet bey gibi atama yapamayacaksanaz lütfen istifa edin en azından atamamıza engel olmamaış olursunuz.

35
35 - 3 yıl Önce

YİNE OTUZ BEŞ YAŞ SINIRI OLACAK

SIRADAKİ HABER