Sağlık Bakanı Açıkladı! Toplam 12 Bin Personel İstihdam Edilecek - İlan Tarihi ve Şartlar

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından yapılan açıklamada, şehir hastanelerine toplamda 12 bin personel istihdamı sağlanacağına yer vererek, önemli açıklamalar gerçekleştirdi...

Sağlık Bakanı Açıkladı! Toplam 12 Bin Personel İstihdam Edilecek - İlan Tarihi ve Şartlar

Sağlık Bakanı Koca, bugün itibariyle hasta kabulüne başlayan Ankara Şehir Hastanesi için önemli bilgilendirmeler gerçekleştirdi. Bilkent Şehir Hastanesi' nin bugün itibariyle muayeneye başladığını vurgulayan Bakan Fahrettin Koca, müjdeli bir haberi de kamuoyuna aktardı. Açıklamasında şehir hastanelerine toplamda 12 bin personel istihdam edileceğini aktaran Koca, 7 bin kişinin Bilkent Şehir Hastanesi' nde olacağını söyledi. Açıklamasında " Ankara Şehir Hastanesi'nde hasta kabulüne bugün itibariyle başlandı. Bilkent Şehir Hastanesinde 7 bine yakın sağlık personeli olmak üzere toplam 12 bin kişi istihdam edilecek. " ifadelerini kullandı.

Şehir hastanelerine personel alımı ne zaman yapılacak?

Bakan Fahrettin Koca tarafından şehir hastaneleri için sağlık personeli alımı konusunda net bir tarih belirtilmedi. Muhtemelen bu alımlar, hastaneler göreve başlamadan, çalışmaları daha tamamlanmadan önce kamuoyuna duyurulacak, bir kısım personel alımı da ihtiyaçlara göre yayımlanarak başvuruları alınacak. Bu bağlamda yakın zamanda Ankara Şehir Hastanesi için bir personel alım sürecinin gündeme gelmesi söz konusu olabilir. Yürütülecek personel alımlarıyla alakalı tüm gelişmeler sitemiz isinolsa.com mobil uygulamaları aracılığıyla sizlere ulaştırılacaktır. 12 bin personel istihdamı konusundaki tüm gelişmeler, bildirim olarak mobil cihazlarınıza anında gönderilecektir. Siz de ilk öğrenmek isteyenlerdenseniz uygulamalarımızı ücretsiz olarak uygulama mağazalarından indirebilir, doğrudan aşağıdaki bağlantıları da kullanabilirsiniz. Tüm personel ilanlarına ve başvuru süreçlerine yönelik gelişmeleri kaçırmamak, kadın-erkek adaylarla yardımlaşmak için mobil uygulamalarımızı indirmenizi önermekteyiz.

iOS> Tıklayınız

Android> Tıklayınız

Instagram' da bizi takip etmek için tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
biri
biri - 2 yıl Önce

kesin elektrik elektronik mühendisi yoktur.traf bakım onarımları yandaşlara vermişlerdir

Selenay karameşe
Selenay karameşe - 2 yıl Önce

Kesin lise mezunu da alim olmaz sağlık teknisyenliği diye bir bolum açtılar ama bir ise yaramıyor çok tesekkur ederim