PTT PAL 1100 Memur Alımı İptal Mi Edildi? Başvurular Ne Zaman Yapılacak

PTT PAL tarafından yayımlanan ve 1100 kişinin istihdam edileceği ilana yönelik başvuru sürecinde problem yaşanmaya devam ediyor. PTT PAL ilanı iptal mi edildi, başvurular nereye yapılacak? İşte merak edilen soruların yanıtları...

PTT PAL 1100 Memur Alımı İptal Mi Edildi? Başvurular Ne Zaman Yapılacak

Merakla beklenen PTT alımı için sosyal medyada çok sayıda paylaşım yapılmakta, müjdelenen 55 bin kişilik alım için ilanların yayımlanması beklenmekteydi. PTT tarafından ilanların yayımlanması beklenirken, bizler de sizlerin düşüncelerini ve isteklerini zaman zaman dile getirmeye çalışmış, sesinizi duyurmaya çalışmıştık. Bu haberlerimizin ardından kamuoyuna yansıyan önemli bir gelişmeyi sizlere duyurduk. PTT iştiraki olan PTT PAL bünyesine 1100 memur personel alımı yapılacağını ve bu alımlardaki başvuru koşullarını sizlere ulaştırmıştık. PTT PAL bünyesine yapılacak 1100 personel alımına ilişkin başvuru şartları, başvuru tarihleri gibi noktalarda yapılan açıklamaları ulaştırmaya çalışmıştık. Bu haberlerimizin ardından, binlerce kişi tarafından ilana başvuruların nasıl ve nereden yapılacağı merak edilmişti. Daha sonra hazırladığımız bir haberle binlerce kişi tarafından merak edilen PTT PAL alım ilanı için başvuru linkini ilk kez isinolsa.com olarak sizlere yine bizler aktarmıştık. Yoğun ilgi ya da başka bir sebepten kaynaklanacak olacak ki bu başvuru ekranına yönelik bağlantı artık çalışmamaya başladı ve Türkiye' nin önemli personel ve iş bulma platformlarından birisinde tamamen yayından kaldırıldı.

İlan yayımdan kaldırıldı, tekrar alım olacak mı? İlan iptal mi edildi

PTT' nin iştiraki olan PTT PAL 1100 personel alımına yönelik süreç hala netlik kazanmış değil. Çok sayıda kişi tarafından merak edilen, ilgi gören ve başvuru yapılmak istenen ilan haline dönüşen PTT PAL 1100 personel alımına yönelik süreç netlik kazanmayı bekliyor. Henüz kurum tarafından bir açıklamanın yapılmaması, ilanın yayımdan kaldırılıp iptal edildiği iddialarının artmasına neden oluyor. İlanın yayımdan kaldırılarak, hiç bir duyuru yapılmadan iptal edilmeyeceği düşüncesindeyiz ancak; yapılmayan açıklamalar bu noktadaki iddiaları doğrular nitelikte. Yakın zaman içerisinde yoğun ilgiden kaynaklı yeni bir duyurunun ya da ilandaki son duruma yönelik bir açıklamanın yapılmasını umut ediyoruz. Açıklamanın yapılması adayların meraklı bekleyişlerini sonlandıracak ve buradaki karmaşanın önüne geçecektir.

PTT PAL alım ilanı yayımlandığı anda bildirim almak için tıklayınız.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ramazan emre
Ramazan emre - 2 yıl Önce

Tekrar başvuru olacakmı olacaksa nezaman teşekürler

Uğur Can
Uğur Can - 2 yıl Önce

PTT PAL için başvuru yapan şanslı kişilerden birisiyim sanırım 1100 kişi için 10000 ve devamı da var iptal etmeleri çok normal çünkü kariyer.net sitesinde yayınlamıştı o yüzden sorgusuz suhalsiz iptal ettiler tipik türk davranışı

Ferhat
Ferhat - 2 yıl Önce

Bende kariyer .netten basvuru yaptım acaba kadro doldugu icinmi kaldirildi msj olarak dönüs yapilcagi bildirildi buda otomatik bildiri ama yinede umutluyuz:)