PTT KPSS Şartsız 3500 TL Maaşla Kamu Personeli Memur Alacak! İşte Detaylar

PTT bünyesine belirtilen ilan şartlarını taşıyan KPSS şartsız 3500 TL maaş ile kamu personeli alımı gerçekleştirilecektir.

PTT KPSS Şartsız 3500 TL Maaşla Kamu Personeli Memur Alacak! İşte Detaylar

Kamuya memur alım süreçleri 2018 yılının sonlarına yaklaştığımız şu günlerde hız kazandı. Kamuya çok sayıda kurum ve kuruluşa memur alımları gerçekleştiriliyor. Yürütülen bu memur personel alımları, mevcut personel ihtiyacını yıl bitmeden kapatmak maksatlı yayımlanıyor. 2018/2 merkezi atamalarıyla da adayların tercih süreçleri devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde PTT PAL personel alımı gündeme gelmiş ve ilana başvurular yapılamamıştı. PTT PAL personel alım sürecine yönelik yeni bir açıklama da yapılmamıştı. PTT memur alımını bekleyen binlerce aday, sitemiz isinolsa.com üzerinden bizlere ulaşarak alımların yapılıp yapılmayacağını sordular. Yürütülmeyi bekleyen bu alım sürecine yönelik ne yazık ki bizlerin de bir bilgisi bulunmuyor. Kamuoyuna PTT PAL personel alımıyla alakalı bir bilgilendirme yayımlanmadı. Sürece dair değişiklik meydana geldiğinde sizlere ulaştırmaya çalışıyor olacağız.

PTT KPSS ŞARTSIZ 3500 TL MAAŞLA MEMUR ALIMI

PTT bünyesine özel bir kariyer sitesinden yapılan duyuruyla memur alımı yapılacağı aktarılıyor. Bu alımlarda adayların taşıması gereken şartlara ve diğer noktalara ilgili bağlantılar üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Yürütülen alımlar için adayların sistem mühendisi ve PHP developer pozisyonlarında görev alacağı ifade ediliyor. PTT memur alımı için KPSS şartı aranmayacak ve ilgili nitelikleri taşıyan adayların PTT bünyesinde istihdamı gerçekleştirilecektir. İlanla alakalı daha fazla bilgi almak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Tüm memur alımlarından ilk siz haberdar olmak, cep telefonlarınıza bildirim almak için mobil uygulamalarımızı indirebilir, Facebook grubumuza katılabilirsiniz.

Android> Tıklayın

iOS> Tıklayın

Facebook grubumuz> Tıklayın

İlan detayları> Tıklayınız

YORUM EKLE
YORUMLAR
ilyas aydin
ilyas aydin - 3 yıl Önce

nasil basvuru yapabilirim

Seda keleş
Seda keleş - 3 yıl Önce

Ptt alim sartlari nedir

Erkan
Erkan - 3 yıl Önce

Bu ilanı kariyerden görüp başvurdum ama sonra kapatıldı sözlü mülakat yerlerinin neresi olduğunu bulamıyorum şimdi de

Oktay Yesil
Oktay Yesil - 3 yıl Önce

Ptt memur alimlari nereden yapiliyor

Şaban ketim
Şaban ketim - 3 yıl Önce

Başvuruyu nereye yapabiliyoruz

Taner oral
Taner oral - 3 yıl Önce

Alımlar için ne mezunu olmak gerekiyor

Ertuğrul sözeri
Ertuğrul sözeri - 3 yıl Önce

Ben bu iş ilanına başvuru yapmak istiyorum ama yapamıyorum nasıl yapıcam yardımcı olurmusunuz

Serap  coskun
Serap coskun - 3 yıl Önce

Hangi sartları tasiyor anlamadim


SIRADAKİ HABER