PTT KPSS Şartsız 3500-4500 TL Maaşla Personel Alımı Yapıyor! İşte Başvuru Ekranı

PTT bünyesine KPSS şartı aranmaksızın memur alımı yapılacaktır. PTT bünyesine personel alımı için adayların taşıması gereken tüm detaylar haberimizdedir...

PTT KPSS Şartsız 3500-4500 TL Maaşla Personel Alımı Yapıyor! İşte Başvuru Ekranı

PTT yayımladığı duyuruda Bilişim Teknolojileri alanında görevlendirmek üzere KPSS şartı aranmadan memur alımı gerçekleştirecektir. Yürütülen ptt memur alımı için adayların kamu haklarından mahrum bırakılmamış olması, sağlık problemi bulunmaması, takım çalışmasına yatkın olması, kamu zararına faaliyette yer almamış olması, muhakeme ve ifade yeteneği gelişmiş olması, mesleğinde bilgi ve deneyim sahibi olması, eğitim şartlarını taşıması, mesleğinin gerektirdiği düzeydeki nitelikleri karşılamak, ilan edilen başvuru şartlarındaki yaş koşullarını karşılamak, askerlikle ilişiği bulunmamak ya da en az iki yıl süreyle tecil ettirmiş olmak, temsil yeteneği gelişmiş olmak, kendini geliştirmeye açık olmak, kamudaki bir görevden disiplinsizlik suçu nedeniyle uzaklaştırılmamış olmak, ilana başvuracak adayların ilan yayımlanan kariyer sitesinde üyeliğinin bulunması ve bilgilerinin doğru şekilde doldurulması gerekmektedir. Aksi halde adayların başvuruları alınamayacaktır.

PTT kpss şartsız memur alımı kadroları

PTT bünyesine yapılan ptt personel alımı Sistem Mühendisi, Net Developer, PHP Developer, Sistem Yönetimi ve Network Sorumlusu, E-ticaret Kategori Sorumlusu pozisyonlarına yönelik olarak alımlar gerçekleştirilmektedir. Yayımlanan bu kadrolara başvurular aşağıda bağlantı adresi bulunan özel bir kariyer sitesi üzerinden alınacaktır. Ücretsiz olarak üye olarak yüksek maaşla PTT memur ve personel alımı ilanına başvuru yapılabilmektedir.

İlana başvuru için tıklayınız.

Memur alım ilanları cep telefonunuza bildirim olarak gelsin

iOS ve Android mobil uygulamalarımızı indirin, tüm ilanlardan ve başvuru sonuçlarından anlık olarak cep telefonunuza bildirim gelsin.

İndirmek için tıklayınız.

YORUM EKLE
YORUMLAR
adanalı
adanalı - 2 yıl Önce

dayısı olanlara hayırlı olsun

İsmi lazım değil
İsmi lazım değil - 2 yıl Önce

Bu yaptığınız tam bir sahtekarlık

murattt
murattt - 2 yıl Önce

başvuru sartları nerde yazıyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Okan Adeşoğlu
Okan Adeşoğlu - 2 yıl Önce

Nasıl başvıru yapacağız yardımcı olurmusunuz

Yekda UZUN
Yekda UZUN - 2 yıl Önce

PTT memur alımına nasıl başvurabilirim

Erdem koparan
Erdem koparan - 2 yıl Önce

Nasıl başvuru yapabiliriz yardımcı olurmusunuz

Zeliha Bayrakci
Zeliha Bayrakci - 2 yıl Önce

Konya typ basvuruslari ne zaman bekliyoruz .Typ basvuruslari butun sehirde oldu . Konyada typ basvuruslari yok beklitoruz.

Ali
Ali - 2 yıl Önce

nasıl baş vuru yapıcaz