PTT KPSS Şartı Aranmaksızın 3500-4500 TL Maaşla Personel Memur Alacak! İlanlar Yayımlandı

PTT bünyesine KPSS şartsız şekilde 3500-4500 TL maaşla görevlendirilmek üzere memur alımları yapılmaktadır. PTT bünyesine yapılacak alımların tüm detayları haberimizdedir...

PTT KPSS Şartı Aranmaksızın 3500-4500 TL Maaşla Personel Memur Alacak! İlanlar Yayımlandı

Geçtiğimiz günlerde duyurduğumuz ve başvuruları hala alınmaya devam eden PTT memur alımı süreci için adayların başvuruları alınmaktadır. PTT tarafından yayımlanan ilanda, belirtilen pozisyonlara uyum sağlayan, aranılan nitelikleri taşıyan ve şartları karşılayan adayların istihdamı sağlanacaktır. PTT bünyesinde çeşitli pozisyonlarda görevlendirilecek olan adaylar, KPSS puan şartı aranmaksızın istihdam edileceklerdir. PTT tarafından yayımlanan duyuruda Sistem Mühendisi, Net Developer, PHP Developer, Sistem Yönetimi ve Network Sorumlusu, E-ticaret Kategori Sorumlusu kadrolarına yönelik olarak alımların yapılacağı aktarılmaktadır. Bu kadrolara başvurular alınmaya devam etmektedir. Özel bir kariyer sitesi üzerinden alınan başvurularda, adaylar ücretsiz şekilde üyeliklerini oluşturararak başvurularını yapabilmektedirler. Üye bilgilerinde eksiklik, hata ya da yanlış bilgileri barındıran adayların işe yerleştirmeleri ve sonradan farkedilmeleri durumunda kazanılan tüm hakları iptal edilecektir. Yürütülen memur ve personel alımları için adayların taşıması gereken şartlar aşağıda yer almaktadır.

Başvurular ve PTT memur alımının diğer detayları

Özel bir kariyer sitesi üzerinden yayımlanan ilana başvurular alınmaktadır. Bu ilanlarda; kamu görevinden disiplinsizlik suçu nedeniyle uzaklaştırılmamış, kamu zararına faaliyetlerde yer almamış, askerlik hizmetini tamamlamış, sağlık problemleri bulunmayan, iletişim ve ifade yeteneği gelişmiş, dış görünüşüne özen gösteren, temsil yeteneği yüksek ve muhakeme becerisi gelişmiş, kendisine verilen görevleri zamanında yerine getirebilecek, başvurulan pozisyonda daha önce çalışmış ve mesleki bilgi sahibi olmuş, tecrübe edinmiş kişiler başvurularını yapabilmektedirler. İlana ulaşmak ve başvuru yapmak için  www.kariyer.nett adresini ziyaret ederek arama bölümünden PTT yazılması yeterlidir.

YORUM EKLE