PTT İşletmelerine Memur Alımı Yapılacak! Yüksek Maaşlı

PTT memur alım ilanları arasında ilgi gören yüksek maaşlı memur alımları yapılmaya devam ediyor. PTT memur alımı için başvuru şartlarına ve detaylarına haberimizde yer veriyoruz...

PTT İşletmelerine Memur Alımı Yapılacak! Yüksek Maaşlı

Kamuya ve bağlı kuruluşlarına kadro ihdasları, memur alım süreçleri yaşanırken, PTT ilanlarının yayımlanması da beklenmektedir. Yayımlanan PTTPaL ilanının yayımdan kaldırılması ve geçici süre ertelenmesi kararının alındığının açıklanmasının ardından, adayların ilanlara yönelik meraklı bekleyişleri devam etmeye başladı. PTT bünyesine memur alımlarının yapılması bu nedenle çok sayıda aday tarafından talep edilerek, sosyal medya paylaşımlarında yer verilmekte, sitemiz isinolsa.com üzerinden bizlere ulaştırılmaktadır.

PTT işletmelerine yüksek maaşlı personel alımları

Yayımlanan bu personel alımları, bilişim personellerine yönelik olarak kamuoyuna aktarılmış ve özel bir kariyer sitesi üzerinden başvuruları alınmaktadır. Bu pozisyona başvuracak kişilerin minimum maaşları 4500-5000 TL arasındadır ve yetkinliklerine göre maaşlandırılırlar. PTT işletmeleri olan PTTCell ve PTTEM bünyelerine yapılacak bu alımlarda, bilişim personellerine yönelik kadroların detayları aşağıda yer almaktadır.

PTTCELL ilanı

Bu ilanda, satış temsilcisi pozisyonuna yönelik olarak ilan yayımlanmıştır. Başvuracak adaylarda, her işletmede aranan koşullar veya ortak özellikler aranacak olup, kurum tarafından sözlü sınav uygulanabilmektedir. İlgili ilanda Aktif Satış Temsilcisi kadrosu olarak aktarılmıştır.

PTTeM ilanı

Bu kurum bünyesine yapılacak ilanda bilişim personellerine yönelik kadrodan duyuru yapılmıştır. iOS developer ve PHP developer kadrolarına yönelik olarak alımlar gerçekleştirilecektir. Yayımlanan ilanlara yönelik başvuru bağlantıları aşağıda yer almaktadır. Tarayıcınızın adres satırına kopyalayıp yapıştırmanız yeterli olacaktır.

iOS uygulamamız için tıklayınız.

Android uygulamamız için tıklayınız.

Instagram' da bizi takip etmek için tıklayınız.

PTTEM İlana ulaşmak için > https://goo.gl/31nsFh

PTTCELL > https://goo.gl/Y6MN9e

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 10:24

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet güney yılmaz
Mehmet güney yılmaz - 2 yıl Önce

Ptt ailesi iyiki varsınız

Ramazan
Ramazan - 2 yıl Önce

Nasıl başvuru yapılıyor yardımcı olabilir misiniz

Muhammet ali yılmaz
Muhammet ali yılmaz - 2 yıl Önce

İlköğretim mezunu alım varmı